دادستان پلدختر تاکید کرد: مصوبات ستاد کرونا لازم الاجرا است!

تاریخ انتشار : 5 آبان 1399, 22:35
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مرید شیخی در تشریح این خبر اظهار داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی در ادارات و عدم ارائه خدمت به ارباب رجوع  بدون ماسک از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا است و تمام مدیران دستگاه ها سطح شهرستان نهادها و بانک ها ملزم به اجرای کامل آن هستند.

وی افزود: کلیه سالن ها و اماکن ورزشی سطح شهرستان در شهر و روستا براساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا تا اطلاع ثانوی حق هیگونه فعالیت ورزشی ندارند و با مسوولان خاطی برخورد قضایی می شود و سالن پلمب خواهد شد.

دادستان پلدختر اماکن عمومی به ویژه تجمع در مراسم های عروسی و عزا را از مهمترین عوامل انتشار ویروس کرونا در شهرستان پلدختر دانست و بیان کرد: با عوامل برگزاری این گونه اجتماعات پر جمعیت در راستای حفظ سلامت مردم و کاهش شیوع کرونا برخورد قانونی می شود.

شیخی یادآورشد: با توجه به شرایط حاد وضعیت کرونا و افزایش آمار مبتلایان و تکمیل ظرفیت بیمارستان درصورت عدم اهتمام به رعایت دستورالعمل ها و مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ، چارچوب ها و روش های سخت گیرانه تری مبنی بر محدودیت های کرونایی در شهرستان اعمال می شود/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2040

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود