استاندار لرستان تاکید کرد: ضرورت تغییر در برگزاری مراسمات ازدواج!

تاریخ انتشار : 1 آبان 1399, 13:14
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ساماندهی امور جوانان استان به ریاست سید موسی خادمی و با حضور دکتر ثمینی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد برگزار شد.

استاندار لرستان در این جلسه اظهار داشت: یکی از سیاست های تعریف شده توسط اداره کل ورزش و جوانان موضوع ازدواج آسان جوانان است که عملی شدن آن بسیار مهم است.

خادمی گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، تغییر در برگزاری مراسم ازدواج به منظور جلوگیری از ایجاد تجمع امری بدیهی و ضروری است.

وی تصریح کرد: در شرایط کنونی هر اقدامی که منجر به ایجاد تجمع شود نه تنها مورد پذیرش جامعه نیست، بلکه جرم نیز تلقی می شود زیرا ممکن است موجب شیوع بیماری و به خطر افتادن جان مردم شود.

استاندار لرستان با تأکید بر اعضای ستاد برای جلوگیری از ایجاد تجمع در برگزاری مراسم عروسی، افزود: برگزاری مراسم ازدواج با حضور تعداد کمی از خانواده های زوجین، از طرفی زمینه کاهش هزینه‌های سنگین را فراهم می کند که خود از مصادیق ازدواج آسان جوانان است.

خادمی بیان کرد: در زمینه اجرای برنامه‌های مربوط به ازدواج جوانان می توان از ظرفیت سمن ها و تشکل های مردم نهاد به دلیل ارتباط گسترده آنها با مردم استفاده کرد.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی عضو ستاد ساماندهی امور جوانان زمینه مشارکت و همکاری تشکل های مردم نهاد استان را در این زمینه فراهم کنند و از تجربیات و داشته های آنان بهره گیری کنند/ روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=2015

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود