امروز: پنج شنبه، 30 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد: مسئولان استان، قانون، عدل و انصاف را در استخدام‌ها رعایت کنند.

نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد:

نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد: مسئولان استان، قانون، عدل و انصاف را در استخدام‌ها رعایت کنند.

کد خبر: 1994
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی عصر امروز در دیدار با مدیرعامل و جمعی از کارکنان جمعیت هلال احمر لرستان با بیان اینکه جمعیت هلال احمر یک جمعیت خیریه، مردمی و عام المنفعه است اظهار داشت: جمعیت هلال احمر در آسیب‌ها و حوادث به سرعت جهت کمک رسانی به مردم حضور پیدا می‌کند که علی‌رغم جنبه سازمانی یک وظیفه دینی است و به معنای دیگر همه مردم عضو هلال احمر هستند.

وی افزود: هر کسی رسیدگی به امور مسلمانان کوتاهی کند مسلمان کامل نیست در همین راستا هم مسلمانی که شهادتین را گفت یک عضو از هلال احمر است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: هلال احمر در امدادهای تخصصی نیازمند افراد دانا و توانمند است که خوشبختانه هلال احمر استان لرستان بر اساس گزارشی که ارائه شد در این راستا تاکنون اقدامات بسیار خوبی انجام داده است.

وی بیان کرد: برخی دستگاه‌ها اگر کارشان را به خوبی انجام ندهند آثار عدم کمیت و کیفیت کارشان به سرعت نمایان نمی‌شود ولی هلال احمر سازمانی است که اگر هنگام حوادث به موقع وارد عمل نشود کمیت و کیفیت کارشان به سرعت آشکار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه هلال احمر سازمانی است که تاب کم کاری را ندارد گفت: استان لرستان سال گذشته دو مرتبه دچار سیل شد که با حضور به موقع هلال احمر متوجه شدیم رسیدگی به مردم آسیب دیده بسیار مفید، ارزشمند کارساز و در بالا بردن روحیه افراد آسیب دیده بسیار موثر است.

وی با اشاره به ابقاء مدیر عامل فعلی هلال احمر تصریح کرد: مردم از مدیر جدید آورده جدید می‌خواهند برهمین اساس باید در درون و بیرون از سازمان از افراد مبتکر، خوش فکر و توانا برای آورده‌های جدید بهره گرفت.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به فعالیت نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر خاطر نشان کرد: بهره بردن از نیروهای داوطلب هلال احمر جهت حوادث ناگهانی بسیار اهمیت است و همچنین باید با به کارگیری جوانان مومن، پای کار، معنویت‌گرا و اخلاق مدار آمادگی لازم را برای مقابله با کرونا داشته باشد.

وی با بیان اینکه هر چه بتوانیم مسائل فرهنگی و دینی را عمق ببخشیم در کارها موفق می‌شویم اظهار داشت: با توجه به اینکه هلال احمر با مردمداری خلق و خوی‌های متفاوت در ارتباط است بر همین اساس کارکنان هلال احمر باید از ظرفیت بالا، صبر و شکیبایی در مقابله با ناملایمات برخوردار باشند.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی ضمن تاکید برمقابله با فرصت شغلی نابرابر افزود: آنچه امروز مردم را آزار می‌دهد می‌بینند با تبعیض و عدم رعایت عدل و انصاف افرادی در دستگاه‌های دولت جذب می‌شوند در همین راستاکسی که می‌خواهد مدیر باشد باید توصیه ناپذیر باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: مسئولان استان اگرمی‌خواهند مدال امین الله را بر گردنشان آویزن شود باید قانون، عدل و انصاف را در استخدام‌ها و سایر امور رعایت کنند.

وی با بیان اینکه آنچه مردم را آزار می‌دهد عدم توجه به فرصت‌های شغلی برابر است  بیان کرد: متاسفانه گاهی از دستگاه‌ها اخباری شنیده می‌شود که بسیار ناراحت کننده است و استخدام‌ها بر اساس نسبت فامیلی انجام می‌شود پذیرفته نیست بلکه باید فرصت شغلی برابر باشد و برای استخدام‌ها فراخوان عمومی زده شود/ تسنیم

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید