امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اقتصادی » نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: ۳ هزار میلیارد تومان برای جبران سیل لرستان دقیقا کجاست؟/نوبخت باید به ما گزارش دهد

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: ۳ هزار میلیارد تومان برای جبران سیل لرستان دقیقا کجاست؟/نوبخت باید به ما گزارش دهد

کد خبر: 1826
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، دو موج بارشی در در روزهای نخست سال ۹۸ یعنی از ۵ فروردین تا ۹ فروردین و همچنین از ۱۱ فروردین تا ۱۳ فروردین سبب ایجاد سیل جدید در استانهای مختلف کشور از جمله استان لرستان شد.

سیل سال ۹۸، شهرهای همچون خرم‌آباد، معمولان، کوهدشت، پلدختر، نورآباد، ویسیان و دورود درگیر کرد و خسارات بسیاری در ناحیه واحدهای مسکونی، بناهای تاریخی، جاده‌ها، اراضی کشاورزی و مدارس وزیر ساخت‌ها وارد کرد.

مرتضی محمودوند نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بعد از فروکش کردن سیل در استان لرستان آقای نوبخت در یک نشستی تاکید کرده بود که ما سه هزار میلیارد تومان برای خسارت سیل لرستان اختصاص داده‌ایم اما اگر واقعا این پول آمده پس صرف چه چیزی شده است؟

وی افزود: دولت باید گزارش ریز هزینه کرد بودجه ۳ هزار میلیارد تومانی خسارات سیل استان لرستان ارائه دهد و دقیقاً بگوید که این سه هزار میلیارد تومان کجاست؟

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: که این سه هزار میلیارد تومان باید خرج خسارتهای زیرساختی می شده اما این اتفاق نیفتاده است مثلاً یک پل که نابود شده بود را با جرثقیل بدون استحکام و کار اصولی و مهندسی ترمیم کرده بودند اما با یک سیل کوچک باز آن پل را آب برده و تخریب شده است.

محمودوند گفت: به عنوان نماینده مردم این موضوع سه هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل استان لرستان را از دستگاه‌های نظارتی نیز پیگیری کرده است و تا رسیدن به نتیجه مشخص این مسئله را رها نمی‌کند و به مردم گزارش می‌دهد/ فارس

دسته بندی: اخبار / اخبار اقتصادی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید