نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: خبرنگاران مدیران را نقد کنند

تاریخ انتشار : 18 مرداد 1399, 23:28
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ یحیی ابراهیمی امروز و همزمان با روز خبرنگار در دیدار با تعدادی از خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاران چشم بینای جامعه هستند و باید صداقت در گفتار و درستی در نوشتار داشته باشند تا مردم به گفته هایشان ایمان داشته باشند.

وی افزود: خبرنگاران بر اساس وجدان کاری خود قلم زده و مدیران را مورد نقد بجا قرار دهند. 

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: ادارات باید از ظرفیت و کارایی خبرنگاران استفاده کنند و همچنین باید دغدغه‌های خبرنگاران برطرف شود تا در کمال آرامش اطلاع‌رسانی کرده و حقایق جامعه را برای مردم بازگو کنند.

وی عنوان کرد: مردم باید مطالبه‌گر باشند. متأسفانه گروه‌های سیاسی فقط به دنبال حفظ جایگاه خودشان هستند و مطالبات مردم را فراموش کرده‌اند احزاب ما متاسفانه تک نفره شده‌اند.

ابراهیمی تصریح کرد: باید مدیرانی که کارایی لازم را نداشته و ضعیف عمل می‌کنند کنار گذاشته شده و مدیرانی لایق و با تجربه و متعهد جایگزین آنها  شود.

 وی خاطرنشان کرد: باید نقاط ضعف شهرمان را بیان کنیم و همه با هم فریاد محرومیت سلسله را سر دهیم زیرا ما بازمانده شهدا و جانبازان هستم و وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا باشیم./ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1753

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود