فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان مطرح کرد: رسانه‌ها صدای مستضعفین باشند/ نقش خبرنگاران در دنیای امروز تعیین کننده است

تاریخ انتشار : 17 مرداد 1399, 16:45
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، به نقل از روابط عمومی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان، سردار مرتضی کشکولی در گفتگو با رسانه‌ها، ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: ۱۷ مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی افسر جنگ فرهنگی و روز خبرنگار امسال مصادف شده است با عید بزرگ ولایت که ارزش این روز را صدچندان کرده است و این روز را به همه اصحاب رسانه لرستان که زحمات زیادی برای استان می‌کشند، تبریک عرض می‌کنم.

وی افزود: دنیای امروز، دنیای رسانه است و خبرنگاران به عنوان راویان اتفاقات نقشی تعیین کننده دارند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: در روز عید قربان مقام معظم رهبری در کنار تحریم، از تحریف سخن گفتند که رسانه‌ها نقش بسزایی در جلوگیری تحریف دارند. مقام معظم رهبری فرمودند: "به موازات تحریم دشمن، یک جریان تحریف هم وجود دارد: تحریف حقایق، واژگونه نشان دادن واقعیّات؛ چه واقعیّات کشور ما، چه واقعیّات مرتبط با کشور ما. این تحریف هم یکی از کارهایی است که آنها انجام می‌دهند."

وی عنوان کرد: دشمنان در تحریف، سعی می‌کنند روحیه مردم را تضعیف و ایجاد یاس و ناامیدی در کشور کنند که رسانه‌ها باید با معرفی ظرفیت‌ها و نقاط کشور، توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند و اجازه تحریف واقعیت‌ها را ندهند.

کشکولی تصریح کرد: در گام دوم انقلاب اهمیت رسانه و خبرنگاران بسیار بالاست که لازم است اصحاب رسانه استان بیانیه گام دوم انقلاب را بازخوانی کنند.

وی افزود: دشمنان همیشه دنبال ایجاد تفرقه در کشور هستند که رسانه ها باید هوشیار باشند در پازل آنها قرار نگیرند و جامعه و نخبگان را به سمت وحدت و همگرایی سوق دهند.چراکه در کنار وحدت و آرامش جامعه به سمت پیشرفت حرکت می‌کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان اظهار داشت: رسانه‌های لرستان مشکلات استان را مطالبه‌گری کنند و صدای مستضعفین باشند. مبادا قشر محروم و مستضعف جامعه فراموش شوند.

کشکولی گفت: استان لرستان دارای ظرفیت‌های بسیاری است که لازم است خبرنگاران این ظرفیت‌ها را معرفی کنند و از طرفی از مسئولان مشکلات مردم را مطالبه و پیگیری نمایند.

وی بیان کرد: مبارزه با فساد از دیگر اولویت‌های رسانه‌ها است که باید با قدرت مقابله کنند چراکه فساد خطری بزرگ  است که باید ریشه کن شود.

فرمانده سپاه لرستان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از مدافعان سلامت لرستان تصریح کرد: پرستاران و کادر بهداشتی، درمانی استان بیش از ۵ ماه است که شبانه روز در حالت خدمت به مردم هستند، از اصحاب رسانه می‌خواهیم رشادت‌ها و فداکاری‌های مدافعان سلامت را به تصویر کشیده و معرفی کنند.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1750

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود