مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان مطرح کرد: خسارت کرونا به کسب‌ و کار 39 هزار لرستانی/ معرفی 20 هزار نفر برای دریافت تسهیلات

تاریخ انتشار : 16 مرداد 1399, 13:20
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ علی آشتاب امروز در تشریح این خبر اظهار داشت: دولت پس از شیوع کرونا تدابیر خوبی برای حمایت از واحدهای تولیدی در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه سهم لرستان از اعتبارات کرونا 696 میلیارد تومان است، افزود: این تسهیلات قرار است در چند مرحله به واحد‌های آسیب دیده پرداخت شود. 

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان لرستان بیان کرد: در مرحله اول این طرح حدود 20 هزار نفر برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده‌اند که مجموع تسهیلات این افراد حدود 164 میلیارد تومان است.

آشتاب تصریح کرد: ثبت نام برای افرادی که پیامک واجد شرایط بودن برایشان آمده اما فرصت ثبت‌نام نداشته‌اند‌ تا 15 مرداد تمدید شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش‌ها کرونا به کسب و کار 39 هزار لرستانی آسیب وارد کرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان گفت: این تسهیلات به ازای افرادی که خود کارفرما هستند نفری 6 میلیون تومان بوده و برای بنگاه‌های تولیدی 12 میلیون و در نهایت به کارگاه‌های که به دستور ستاد ملی کرونا تعطیل شده به ازای هر کارکن 16 میلیون تومان پرداخت می‌شود/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1745

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود