مسئول منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه خرم‌آباد خبر داد: ضرب و شتم محیط‌بانان منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه در درگیری با شکارچیان

تاریخ انتشار : 12 مرداد 1399, 18:40
 گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، چنگیز نیازی در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته مأموران یگان حفاظت منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه خرم‌آباد در پی دریافت گزارشی مبنی بر حضور شکارچیان غیرمجاز در منطقه، با کمین و رد زنی برای دستگیری متخلفان وارد عمل شدند.

وی افزود: محیط‌بانان در ساعت 21 با مشاهده متخلفین اقدام به دستگیری آن‌ها نموده که متأسفانه علیرغم هشدارهای محیط‌بانان، متخلفین با شلیک اسلحه اقدام به درگیری با مأمورین نمودند.

نیازی عنوان کرد: با درایت محیط‌بانان یکی از متخلفین که اقدام به تیراندازی نموده بود دستگیر شد و اسلحه وی ضبط گردید؛ ولی متأسفانه تعدادی از همراهان این متخلفین که قصد انتقال و جابجایی آن‌ها را داشتند ضمن توهین به محیط‌بانان و تمرد از دستور ضابطین قضایی با آن‌ها درگیر شدند.

وی گفت: در این درگیری، با آلاتی همچون چوب‌دستی، سنگ و چاقو چهار نفر از محیط‌بانان عزیز دچار مصدومیت شدند که مصدومیت یکی از آن‌ها از ناحیه صورت خیلی شدید می‌باشد.

نیازی ادامه داد: هر چند ضاربان از محل حادثه متواری شدند ولی با هوشیاری مأموران، یکی از آنان دستگیر و بقیه آن‌ها نیز شناسایی شدند.

مسئول منطقه حفاظت‌شده سفیدکوه خرم‌آباد تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضایی و همکاری نیروی انتظامی اقدامات لازم در خصوص دستگیری متخلفین صورت گرفته است/ یافته


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1730

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود