بخشدار معمولان مطرح کرد: بلاتکلیفی ۴۰واحد مسکونی در شهر معمولان/ گلزار شهدا در معرض تخریب قرار دارد

تاریخ انتشار : 8 مرداد 1399, 19:59
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید حبیب الله موسوی ظهر امروز در جلسه ساماندهی روستاهای سیل زده پلدختر که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه 40 واحد مسکونی در ضلع غربی شهر معمولان و خیابان انقلاب همچنان بلاتکلیف هستند اظهار داشت: بارندگی روزهای گذشته خسارت زیادی به راه ارتباطی بین مزارع و محصولات کشاورزی در منطقه چولهول وارد کرده  که با توجه به فصل برداشت محصول کشاورزی باید در اسراع وقت راه ارتباطی بین مزارع بازگشایی شود.

وی افزود: گلزار شهدای معمولان در اثر سیل فروردین ماه سال 98دچار خسارت شده و قبور شهدا در معرض تخریب قرار دارند که باید یا دایک حفاظتی و یا تغییر مسیر رودخانه در این منطقه در دستور کار قرار گیرد.

بخشدار معمولان با اشاره به اینکه آب منطقه ای برای دایک حفاظتی معمولان هیچ راهی برای دفع آب های سطحی شهر تعبیه نکرده عنوان کرد: همین موضوع سبب شد که بارندگی روزهای گذشته سبب آبگرفتگی دو واحد مسکونی در ضلع غربی شهرمعمولان شود.

وی بیان کرد: چهار روستای منطقه معمولان زیر ترانشه قرار دارند که با اولین بارندگی برای مردم تهدید ایجاد می شود و نیاز است مشکل آنها در اسراع وقت برطرف شود.

موسوی گفت: مدیر جدید ستاد معین اردبیل جوابگوی مشکلات و پاسخگوی سیل زدگان نیست که سبب بروز مشکلاتی شده است


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1721

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود