قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد: لرستان همچنان در وضعیت قرمز/ ۴ تخت آی سی یو در پلدختر تجهیز می‌شود

تاریخ انتشار : 1 مرداد 1399, 12:20
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، علی فرهادی در تشریح این خبر اظهار داشت: لرستان در وضعیت هشدار و قرمز قرار دارد که عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، ماسک نزدن، برگزاری مراسم عروسی و عزا و حضور در تجمعات از عوامل ابتلا و شیوع کرونا در بین مردم است.

وی افزود: وضعیت ابتلا در استان لرستان نزولی نشده و ضروری است تا همه مردم به رعایت مسائل بهداشتی اهتمام ویژه ای داشته باشند.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به افزایش تجهیزات بیمارستانی عنوان کرد: تعداد تخت های آی سی یو در بیمارستان های شهید رحیمی، آیت اله بروجردی(ره) و عشایر به ۱۸۴ تخت افزایش پیدا کرده و با بهره برداری از بخش آی سی یو در شهرستان های ازنا و پلدختر تعداد تخت ها در این بخش به ۱۹۲ تخت افزایش خواهد یافت.

فرهادی تصریح کرد: تجهیزات چهار تخت آی سی یو در پلدختر ارسال شده و تلاش می شود تا بخش آی سی یو ازنا هم سریعا به بهره برداری برسد، چهار تخت نیز در این شهرستان در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: برای خروج از وضعیت قرمز این بیماری در استان ضروری است تا به محدودیت های اعمال شده و رعایت نکات بهداشتی توجه ویژه ای شود/ سفیرافلاکلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1693

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود