نماینده ولی فقیه در لرستان انتقاد کرد: استخدام ادارات استان درگیر روابط است نه ضوابط/ تنها هنر مسئولان پرداخت حقوق پرسنل است!

تاریخ انتشار : 25 تیر 1399, 00:17
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی ظهر امروز در دیدار با سرپرست و جمعی از کارکنان شرکت گاز لرستان با بیان اینکه یکی از مطالبات مردم از گذشته تاکنون  استفاده از سوخت  پاک و ارزان است اظهار داشت: خوشبختانه در جمهوری اسلامی  این مطالبه به خوبی محقق شده و گاز رسانی از افتخارات ملی است که با تلاش کارکنان خدوم شرکت گاز فراهم شده است. 

وی افزود: با گذشت 41 سال از انقلاب اسلامی بسیاری از مناطق محروم شهری و روستایی از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند و خوشبختانه در کشور دیگر شاهد صف‌های طولانی گرفتن نفت و کپسول گاز نیستیم. 

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به آثار مطلوب گازرسانی در کشور عنوان کرد: بالا بردن سطح رفاه مردم علی‌رغم تمام مشکلات، کاهش سطح آلایندگی، کاهش هزینه‌ها، تاثیر در رونق اقتصادی، جهش تولید و همچنین رشد صنعت، دامپروری و ارائه خدمات  از جمله آثار مطلوب گازرسانی است. 

وی با بیان اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند بیان کرد: چهره به چهره با مردم صحبت‌کردن و ارائه گزارش اقدامات مهم جمهوری اسلامی در مساجد و مدارس  بسیار حائز اهمیت است چراکه نسل امروز از مشکلات و سختی‌های ایستادن در صف گاز و نفت اطلاع ندارند و باید آنها را توجیه کرد که از این نعمت بهینه به نحوه احسن استفاده و صرفه‌جویی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: نقاط آسیب پذیر استان را که در فصل سرما دچار مشکل می‌شوند باید شناسایی و مشکلات آنها را حل کنیم  و در گاز رسانی‌های جدید پیش بینی حوادث آینده را داشته باشیم. 

وی با بیان اینکه رعایت عدل و انصاف در بیرون و درون دستگاه‌های اجرایی بسیار اهمیت دارد تصریح کرد: اگر رئیس دستگاه ناظر به تمام امورباشد به طوریقین عدل و انصاف رعایت می‌شود، مردم استان از نرخ بالای بیکاری، عدم رونق کسب و کار و نرخ بالای تورم ناراحت هستند ولی آنچه بیشتر مردم را آزار می‌دهد تبعیض در استخدام‌هاست که افرادی به صورت ویژه به ادارات جذب می‌شوند که متاسفانه طی سال‌های اخیر شاهد چنین مواردی در شرکت گاز استان لرستان بوده‌ایم. 

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: جذب نیرو در شرکت گاز باید براساس تخصص و سابقه خدمت انجام شود البته این موضوع تنها مختص شرکت گاز استان نیست و در سایر دستگاه‌ها نیز شاهد اینگونه استخدام‌ها هستیم. 

وی اظهار داشت: متاسفانه سالیان زیادی است که چهره خرم‌آباد  به دلیل سوء تدبیر و مدیریت به همین شکل مانده است و تنها هنر مسئولان مربوطه پرداخت حقوق پرسنل است. 

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد:  ارائه خدمات رفاهی در جمهوری اسلامی ارزشمند است ولی این خدمات باید منجر به اضافه‌شدن یاران امام زمان (عج) شود بر همین اساس تمامی خدمات ارائه‌شده باید همراه با بسته فرهنگی و دینی داشته باشند/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1667

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود