امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » استاندار لرستان مطرح کرد: انجام فعالیت‌های اقتصادی در کنار کرونا

استاندار لرستان مطرح کرد:

استاندار لرستان مطرح کرد: انجام فعالیت‌های اقتصادی در کنار کرونا

کد خبر: 1655
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سیدموسی خادمی در خصوص جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت کرونا به رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: امروز موارد مهمی در زمینه مقابله با بیماری به تصویب رسید که در روز های آتی ابلاغ و اطلاع رسانی خواهد شد.

وی افزود: با توجه به شرایط بیماری ناگزیر هستیم فعالیت‌های اقتصادی را در کنار بیماری کرونا و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی داشته باشیم که همکاری مردم در این رابطه تأثیر بسزایی دارد.

استاندار لرستان با اعلام این مطلب که برای کنترل وضعیت بیماری باید فعالیت‌های روزمره را در کنار کرونا انجام دهیم، گفت: همچنان تأکید بر استفاده اجباری از ماسک در اماکن عمومی، ادارات، بازارها و مراکزی از این دست وجود دارد.

وی تصریح کرد: بازگشایی بازارها و مراکز اقتصادی با رعایت دستورالعمل‌ها و بر اساس نظارت است که در همین راستا تیم‌های نظارتی، فعالیت این مراکز را به منظور عمل به پروتکل‌های تعریف شده تحت نظر خواهند داشت.

خادمی با بیان این نکته که برخورد قانونی با تخلفات در زمینه عدم رعایت دستورالعمل‌ها انجام می‌شود، گفت: جریمه‌هایی از قبیل اخطار، پلمپ، جریمه نقدی و مواردی از این دست برای برخورد با خاطیان منظور شده و در صورت مشاهده تخلف، اعمال خواهد شد.

استاندار لرستان در پایان ضمن تأکید بر لزوم رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی، خاطرنشان کرد: افرادی که ابتلای آنان به بیماری محرز می‌شود، بدون هر گونه پنهان کاری در این رابطه و برای پیشگیری از گسترش بیماری، فاصله خود با دیگران را حفظ کرده و افرادی را که با آنها در ارتباط بوده‌اند، جهت انجام آزمایش مطلع سازند/ روابط عمومی استانداری لرستان

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید