فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع)استان تهران خبر داد: احداث 250 واحد مسکونی در روستاهای سیل زده پلدختر توسط سپاه و بسیج

تاریخ انتشار : 15 تیر 1399, 23:07
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سردار حسن حسن‌زاده امروز در حاشیه افتتاح 40 واحد مسکونی برای سیل‌زدگان روستای ملاوی پلدختر اظهار داشت: به طورکلی تا کنون 250 واحد مسکونی در روستاهای سیل زده پلدختر توسط سپاه سیدالشهدا (ع)، بسیجیان، خیران،گروه‌های جهادی و مردم بازسازی و احداث شده است.

وی از مدیریت و درایت سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان در جریان وقوع سیل فروردین ماه سال 1398 تقدیر کرد و افزود: سپاه حضرت سید الشهدا (ع) از نخستین روزهای حادثه سیل ویرانگر پلدختر توفیق خدمت گذاری به سیل زدگان را داشت که این مدال افتخاری برای سپاه است. 

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: این قرارگاه در جریان وقوع سیل در پلدختر در راستای خدمت به مردم آسیب دیده پس از اقدام‌های امدادرسانی کار مرمت، بازسازی، بهسازی و احداث واحدهای مسکونی را در مناطق سیل‌زده روستاهای پلدختر آغاز کرد.

وی ادامه داد: با توجه به بازدید حدود 10 ماه پیش سردار سلامی فرمانده سپاه پاسداران از مناطق سیل زده مقرر شد واحدهای مسکونی سیل‌زدگان با رعایت اصول مهندسی و کارشناسی در سطح عالی و زیبا که مردم استحقاق آن را دارند ساخته و تحویل داده شوند.

حسن‌زاده یادآورشد: مردم استان لرستان به ویژه پلدختر مردمی ولایتمدار، انقلابی، مومن، مذهبی، حامی و پشتیبان نظام و رهرو واقعی شهدا هستند که طی مدتی که مشغول خدمت رسانی بودیم جلوه های زیبایی از قدرشناسی آنان به عینه مشاهده شد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع)استان تهران تصریح کرد: به برکت خون شهدا و دلدادگی این مردم به امام حسین (ع) و اهل بیت (ع) سایت سیل زدگان روستای مورانی به نام حضرت سید الشهدا (ع) نامگذاری شد.

وی اصلی ترین مولفه ملت ایران را مقاومت دانست و ادامه داد: دشمن در اوایل سال 1398 در بوق کرنا می‌کرد که تحریم‌ها، ملت ایران را فلج می کند اما مردم علی رغم تمام مشکلات و بحران‌ها ایستادگی کردند و آنها ملت ایران را نشناخته‌اند.

حسن زاده خاطرنشان کرد: ملت ایران، مقاومت را اصلی ترین مولفه خود انتخاب کرده و در دوران دفاع مقدس علی رغم مشکلات فراوان تسلیم دشمن نشد و امروز در اوج مشکلات معیشتی و بحران‌هایی مانند سیل اما سیل همدلی، کمک و همراهی ملت به هموطنان خود بی‌نظیر است و دنیا را حیرت زده کرد.

وی بیان کرد: ملت ایران با مشکلات اقتصادی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کند و مسئولان نظام جمهوری اسلامی در تلاش برای به حداقل رساندن این مشکلات هستند

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران اظهار کرد: مردم ایران ایستادگی و مقاومت را در مکتب امام حسین (ع) آموخنه است و دشمنان را به زانو در می‌آورند تا جایی که در برابر این ملت با عظمت کرنش کنند.

حسن‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: امروز کشورهایی که مدعی پیشرفت بودند و در تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کرونا حرف اول را می‌زنند، در اداره کشور خود وا مانده‌اند/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1640

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود