فردا شب همزمان با شب میلاد امام رضا(ع): آسمان پلدختر نور افشانی می شود

تاریخ انتشار : 11 تیر 1399, 15:11
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ احسان بابایی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در طول دهه کرامت به همت کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان پلدختر جشن های ویژه دهه کرامت در مساجد این شهرستان برگزار شده است.

مدیرکانون فرهنگی هنری گمشده بقیع و کانون معین شهرستان پلدختر، افزود: همزمان با شب میلاد امام رضا(ع) نیز مراسم جشن دهه کرامت با رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور امام جمعه پلدختر در مدرسه زینبیه برگزار می شود.

بابایی بیان کرد: همچنین فردا شب به همین مناسبت آسمان پلدختر نورافشانی می شود.

وی با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی وهنری متنوع در کانون های فرهنگی هنری شهرستان پلدختر، افزود: تلاش شده است برای مبارزه با شیوع بیشتر بحران کرونا از بستر فضای مجازی برای برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری ویژه دهه کرامت بهره گرفته شود.

بابایی یادآور شد: تلاش شده است در قالب برنامه های فرهنگی و مسابقه های کتابخوانی و...  سیره و زندگانی ائمه اطهار(ع) به ویژه زندگی و منش امام رضا(ع) و خواهر بزرگوارش حضرت معصومه (س) برای اعضای کانون های مساجد تشریح و تبیین شود.

مدیرکانون فرهنگی هنری گمشده بقیع و کانون معین شهرستان پلدختر در پایان خاطرنشان کرد: در طول دهه کرامت برنامه های چون جشن های مردمی و مسابقات قرآنی در کانون های فرهنگی هنری شهرستان پلدختر برگزار شده است/ شبستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1622

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود