رئیس کل دادگستری لرستان تاکید کرد: برخورد قاطع و بدون اغماض با تیراندازی‌ها/ امروزه خواسته مردم و نظام، تامین امنیت است

تاریخ انتشار : 5 تیر 1399, 13:26
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ همزمان با هفته قوه قضائیه فرمانده انتظامی لرستان به همراه جمعی از افسران ارشد انتظامی با رئیس کل دادگستری استان دیدار کردند.

در این دیدار محمد رزم رییس کل دادگستری استان لرستان ضمن تسلیت شهادت شهید بهشتی و شهیدان رحیمی و صادقی در حادثه غم بار ۷ تیر ماه سال ۶۰ دفتر حزب جمهوری اسلامی و همچنین گرامیداشت هفته قوه قضاییه، بیان داشت: نیروی انتظامی و قوه قضاییه تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان آماده خدمت هستند و طبق فرمایش مقام معظم رهبری کسانی که در راه امنیت و آرامش مردم خدمت می کنند مجاهدان فی سبیل‌الله هستند.

وی با اشاره به اینکه امروزه خواسته مردم و نظام تامین امنیت است، ابراز داشت: امنیت از مولفه‌های اصلی توسعه و پیشرفت در هر جامعه است و این مسئله از اولویت‌های دستگاه قضا بوده که مورد تاکید ریاست محترم قوه قضاییه نیز است.

رزم ضمن تاکید بر اینکه جرائمی که باعث بر هم زدن آرامش روانی می‌شود بایستی در اولویت رسیدگی قرار بگیرند، افزود: با تیراندازی‌ها برخورد قاطع و بدون اغماض انجام می‌شود و افرادی که دست به تیراندازی می‌زنند از هیچگونه تخفیف مجازاتی برخوردار نخواهند شد.

نماینده عالی دستگاه قضایی در استان ضمن تاکید بر اینکه قاتلین فراری بایستی هر چه سریعتر دستگیر شوند،افزود: با دستگیری سریع و محاکمه و مجازات این قاتلین، از اختلافات بعدی و ارتکاب جرایم دیگر جلوگیری خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی در بحث کشف سلاح بسیار خوب عمل کرده است،ابراز داشت: با توجه به اینکه برخی از تیراندازی‌ها با سلاح مجاز صورت می‌گیرد تمام واگذاری‌های سلاح بایستی با تشکیل پرونده و ثبت اطلاعات سلاح در قالب طرح  آرسنال صورت گیرد.

رزم با اشاره به اینکه باید با اراذل و اوباش برخورد مقتدرانه‌ای صورت گیرد، بیان کرد: دستگاه قضایی همواره پشتیبان نیروی انتظامی است و در برخورد با مخلین نظم و امنیت عمومی با قاطعیت و شدت عمل خواهد کرد/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1605

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود