نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی مطرح کرد: بی توجهی دولت به مشکلات لرستان/ این همه اجحاف در حق استان پذیرفتنی نیست/ حق طبیعی و خدادادی ما را به تاراج نبرید/ بیکاری، فقر و فلاکت باعث شده در مقابل جوانان شهر و دیارم شرمسار باشم

تاریخ انتشار : 30 خرداد 1399, 23:38
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مرتضی محمودوند در مراسم افتتاحیه دفتر ارتباط مردمی خود در خرم آباد در سخنانی با انتقاد از بی توجهی دولت به وضعیت و مشکلات استان لرستان، اظهار داشت: نماینده دولت می‌گوید کفگیر به ته دیگ خورده است و از ما انتظار بودجه نداشته باشید.

وی افزود: این نقد نه فقط به همین دولت بلکه به دولت‌های قبل نیز وارد است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: نتیجه بی توجهی به لرستان مقام اول فلاکت است که الان نیز می‌گویند کفگیر به ته دیگ خورده است.

محمودوند ادامه داد: اجحاف دولت‌ها در حق مردم لرستان سبب شده است که امروز بنده در مقابل جوانان شهر و دیارم که با بیکاری، فقر و فلاکت دست و پنجه نرم می‌کنند شرمسار باشم.

وی با بیان اینکه خداوند همه چیز را به لرستان از جمله منابع طبیعی، ظرفیت حوزه آب و… برای توسعه عطا کرده است، گفت: از ۱۰ سال پیش گفته ایم که ما حق آبه خود را می‌خواهیم، فقط حق طبیعی و خدادادی ما را به تاراج نبرید.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دفتر ارتباط مردمی در طول چهار سال آتی با بهره گیری از کارشناسان متعهد و متخصص خدمتگزار مردم عزیز خواهد بود تاکید کرد: خواسته‌های مردم عزیز را تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم کرد و همه مسئولان موظف به همکاری با این دفتر هستند.

محمودوند همچنین با اشاره به نقش بی بدیل بانوان در جامعه، تصریح کرد: در راستای پیگیری مطالبات زنان استان، بخش بانوان دفتر را نیز راه اندازی کردیم تا این عزیزان بتوانند به راحتی با دفتر ارتباط بگیرند/ مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1588

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود