امروز: شنبه، 4 تیر 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار حوادث » رئیس کل دادگستری لرستان تاکید کرد: با متخلفین و دست‌اندازان به طبیعت برخورد جدی و قاطع صورت گیرد

رئیس کل دادگستری لرستان هشدار داد:

رئیس کل دادگستری لرستان تاکید کرد: با متخلفین و دست‌اندازان به طبیعت برخورد جدی و قاطع صورت گیرد

کد خبر: 1580
  • 5

به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ محمد رزم در دیدار با مدیرکل و کارکنان محیط زیست لرستان، ضمن تبریک هفته محیط زیست با اشاره به وجود بحران‌های محیط زیستی مانند بحران آب، آتش سوزی جنگل‌ها و مصرف انرژی در کشور، این بحران‌ها را ناشی از عدم رعایت قوانین و اصول زیست محیطی در جامعه دانست.


وی گفت: اصل پنجاهم قانون اساسی به عنوان یک سند بالا دستی، حفاظت از محیط زیست را یک وظیفه عمومی عنوان کرده و بر اساس همین اصل همه اقشار جامعه باید برای حفظ محیط زیست تلاش کنند.

رئیس دادگستری لرستان ادامه داد: به منظور دستیابی به اهداف توسعه پایدار، باید تمام فعالیت‌های عمرانی با رعایت الزامات زیست محیطی انجام گیرند.

رزم با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ منابع طبیعی و محیط زیست، یادآور شد: باید با متخلفین و دست اندازان به طبیعت برخورد جدی و قاطع صورت گیرد.

وی با تاکید بر انجام فعالیت‌های فرهنگی در حوزه‌های مختلف محیط زیست خاطرنشان کرد: فرهنگ سازی و اعلام هشدارهای محیط زیستی باعث کاهش تعداد پرونده‌ها و تخلفات زیست محیطی خواهد شد/ مهر

دسته بندی: اخبار / اخبار حوادث
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید