واکنش مسئولان به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ آب شرب لوله کشی به روستای چم کرمبک معمولان وصل خواهد شد

تاریخ انتشار : 13 خرداد 1399, 10:23
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، روستای 20خانواری چشمه کرمبک یا شهید محمودوند روستایی در پنج کیلومتری شرق شهر معمولان است که فاقد آب شرب لوله‌کشی بهداشتی ا‌ست و همین مسئله روستاییان را دست‌ به‌ دامان چشمه‌ها کرده‌است.

به گفته اهالی هر ساله این روستا در فصل تابستان با مشکل کم‌آبی روبه‌رو می‌شود ولی تاکنون هیچ قدمی از طرف مسئولان برای حل آن برداشته نشده است.

پایگاه خبری پلدخترنیوز در دهم خرداد ماه  گزارشی با عنوان بی آبی در گرمای ۴۰درجه پلدختر، مردم دبه به دست در انتظار آب چشمه پرداخته بود که بعد از انتشار این گزارش مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان لرستان به خبرنگار پایگاه خبری پلدخترنیوز گفت که بزودی آب شرب بهداشتی به این روستا لوله کشی خواهد شد.

حمید رضا کرموند مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان اظهار داشت: روستای چشمه کرمبک در شرق شهر معمولان قرار دارد که این روستا تحت پوشش آب و فاضلاب نیست ولی بزودی اقدام کرده و این روستا را تحت پوشش آبفا قرار خواهیم داد و آب شرب به روستا لوله کشی می شود و انتظار داریم مردم هم با ما همکاری کرده وامتیاز آب از ما خریداری کنند. 

وی با اشاره به اینکه شرکت آب و فاضلاب تمهیدات خوبی برای امتیاز آب روستائیان اتخاذ کرده و با اقساط بلند مدت در خدمت آنها خواهد بود افزود: امیدوارم بتوانیم تا قبل از فصل گرما مشکل آب روستاهای معمولان را برطرف کنیم


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1561

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود