در راستای شفافیت و صداقت نماینده با مردم؛ «مبلغی» کلیه اموال و دارایی خود را اعلام کرد

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1399, 11:05
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، یکی از موضوعاتی که مردم از نمایندگان مجلس انتظار دارند این است که در کلیه امور با آنها شفافیت و صداقت داشته باشند.

شفافیت نمایندگان عامل بسیار مهمی در جلوگیری از هرگونه رانت و فساد است و این موضوع بر عملکرد بر چه بهتر نمایندگان و مجلس در تراز انقلاب اسلامی تاثیر مثبت دارد.

در همین راستا حجت ‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا مبلغی نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی تصمیم گرفته در آغاز فعالیت مجلس یازدهم کلیه اموال و دارایی خود را به مردم اعلام کند تا پس از 4 سال خدمت در کسوت نمایندگی مجلس نیز با اعلام دارایی و اموال خود مردم در مورد عملکرد او قضاوت بهتری داشته باشند.

وی که در این زمینه تاکید کرد: معتقدم کسی که می‌خواهد به جامعه خدمت کند، خدمتش باید برای رضایت الهی بوده و جز این غرضی نداشته باشد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر کس بدنبال خدمت به مردم و جلب رضایت الهی باشد از مسوولیت خود برای کسب مال و اموال استفاده نمی‌کند، افزود: یک نماینده انقلابی باید این رویه را مد نظر قرار داشته و راه و روش امام و رهبری را در پیش گیرد و از زندگی ساده آنها الگو برداری کند.

وی تاکید کرد: یک نماینده وقتی می‌تواند در مسیر امام راحل و رهبر معظم انقلاب حرکت کند که یک زندگی معمولی داشته و به فکر زر اندوزی نباشد، چراکه اگر کسی به فکر زر اندوزی بود دیگر به فکر مردم و انقلاب نیست.

مبلغی با بیان اینکه در راستای مسوولیت موجود باید کلیه امور نماینده با مردم شفاف باشد، خاطرنشان کرد: یکی از راه‌های نشان دادن صداقت به مردم این است که در بدو ورود به مجلس و هنگام خروج از آن میزان اموال و دارایی خود و خانواده را به مردم اعلام کنیم. بر همین اساس بنده کلیه اموال و دارایی خود را اعلام می‌کنم و امیدوارم سایر مسوولین و نمایندگان نیز این شفافیت و صداقت را در برابر ملت بزرگ ایران نشان دهند.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس در ادامه به اعلام کلیه اموال و دارایی خود پرداخت و گفت: هم اکنون دارای یک منزل مسکونی با متراژ کمتر از 200 متر در شهر قم هستم و یک دستگاه خودروی پژو پارس نیز دارم.

وی ادامه داد: همچنین در بحث سرمایه بانکی نیز اعلام می‌کنم هیچ سرمایه‌ای در هیچ بانکی ندارم و تنها مبلغ مربوط به حقوق کاری‌ام ماهانه در یک حساب واریز و جهت امور جاری زندگی از آن برداشت می‌شود.

مبلغی در مورد اموال و دارایی اعضای خانواده خود نیز اعلام کرد: هیچ یک از اعضای خانواده‌ام دارای ملک و اموال خاصی نیستند و همانند خودم سرمایه‌ای در هیچ بانکی ندارند.

وی در پایان تاکید کرد: در پایان دوره خدمت نمایندگی مردم در مجلس نیز اموال و دارایی خود را دقیق اعلام می‌کنم تا مردم در جریان همه چیز قرار داشته باشند/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1558

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود