استاندار لرستان خبر داد: بازگشایی برخی مدارس استان از ۲۷ اردیبهشت/ آمار بیمار کرونا توسط دانشگاه علوم پزشکی بصورت روزانه به مردم اطلاع رسانی شود

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1399, 14:31
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سیدموسی خادمی روز یکشنبه در حاشیه جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با حضور رئیس جمهوری افزود: در این جلسه بازگشایی مدارس در مناطق کم خطر کشور مطرح  و مقرر شد از ۲۷ اردیبهشت در صورت امکان مدارس شهرستانهای کم خطر کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی بازگشایی شوند.

استاندار لرستان گفت: اعلام آمار روزانه از مبتلایان به کرونا در استان ضروری است تا از عادی سازی شرایط و کم توجهی مردم به رعایت پروتکل های بهداشتی پیشگیری شود.

خادمی‌ افزود: ضعیت کلی استان در خصوص بیماری کرونا مطلوب است اما با این وجود همچنان روزانه بر تعداد مبتلایان افزوده می شود و  مشکلاتی وجود دارد.

وی ادامه داد: بنابراین باید به منظور آگاهی بخشی و جلوگیری از عادی سازی شرایط، دانشگاه علوم پزشکی آمار فوتی ها، مبتلایان و بهبود یافتگان را به صورت روزانه به مردم اطلاع رسانی کند.

وی با بیان اینکه با تصمیم ستاد ملی، شهرهای کشور به سه دسته کم خطر، خطر متوسط و با خطر بالا تقسیم می‌شوند اظهار داشت: پخش زنده مراسم احیا در اماکن مهم مذهبی کشور مانند حرم مطهر امام رضا (ع ) که هر ساله به صورت مستقیم از تلویزیون پخش می‌شد امسال نیز انجام می شود.

استاندار لرستان در خصوص وکالت  محضری خودروهایی که با توجه به تعطیل بودن مراکز تعویض پلاک مدت زمان آنها به اتمام رسیده اضافه کرد:‌ با تصمیم ستاد ملی مدت این وکالت نامه ها تمدید می شود و قراردادهای اجاره املاک نیز که شرایط مشابه دارند به مدت ۲ ماه دیگر در صورت تمایل مستأجرین ادامه خواهد داشت/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1526

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود