امروز: پنج شنبه، 11 خرداد 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » مسئول بسیج رسانه لرستان مطرح کرد: اداره اوقاف لرستان برای حمایت از خبرنگاران وقف رسانه ای انجام دهد

مسئول بسیج رسانه لرستان مطرح کرد:

مسئول بسیج رسانه لرستان مطرح کرد: اداره اوقاف لرستان برای حمایت از خبرنگاران وقف رسانه ای انجام دهد

کد خبر: 1507
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ رضا مریدی اصل  با اشاره به اینکه مسئولین در عمل به رسانه‌ها کمک نمی کنند، اظهارداشت: خبرنگاران بایستی در زمینه های مختلفی همچون معیشتی، مالی، خدمات درمانی، بیمه ای و… حمایت شوند.

وی افزود: بیمه خبرنگاری مشکل اصلی خبرنگاران استان است که یک نهاد در این زمینه پیدا نمی شود که بیمه خبرنگاران را برعهده بگیرد.

مسئول بسیج رسانه لرستان بیان کرد: پیشنهاد می‌شود اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برای حمایت از رسانه ها، وقف رسانه‌ای را انجام دهد.

به گفته مریدی اصل اداره کل  اوقاف لرستان می‌تواند یک درصدی از درآمد موقوفات خود را به اصحاب رسانه اختصاص دهد تا گره ای از مشکلات اصحاب رسانه اعم از معیشتی، خدمات‌درمانی، بیمه‌ای و… رفع شود و در زمینه وقف رسانه‌ای نقش بسزایی داشته باشد.

وی بیان کرد: حال که هیچ اداره‌ای در این زمینه به اصحاب رسانه استان لرستان کمک نمی‌کند، اداره اوقاف پای کار باشد تا تاثیرات رسانه ها را در ترویج مسائل دینی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ببینیم.

مسئول بسیج رسانه لرستان تصریح کرد: باید از رسانه‌ها که در شرایط فعلی با کمترین امکانات به پوشش اخبار کرونایی پرداخته اند، تقدیر شود.

مریدی اصل اظهارداشت: رسانه‌ها پابه پای مدافعان سلامت و برای اطلاع رسانی عموم در خط مقدم حاضر می شوند و مطمئناً کار آنها ستودنیست و جای تقدیر دارد.

به گفته وی مسئولین بایستی به این باور برسند که اگر رسانه‌ها در کنار آنها باشند موفق خواهند شد و در راستای آن هم مسئولین باید رسانه‌ها را تقویت و برای رفع مشکلات آنها اقدام نمایند/ سفیرافلاک
دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید