مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خبر داد: حمایت از فعالان فرهنگ و هنر و رسانه‌ها در آینده نزدیک

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1399, 15:29
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ احمدحسین فتایی در خصوص حمایت از رسانه‌هایی که بر اثر کرونا خسارت دیده‌اند، اظهار داشت: در این راستا چند کارگروه تشکیل و اطلاعات نشریاتی که به علت شیوع کرونا دچار خسارت شده‌اند احصا و طی یک نامه به وزارت  فرهنگ و ارشاد اسلامی و استاندار اعلام شد.

وی افزود: پیگیری‌هایی از طریق وزارت  انجام شده و قول مساعد مبنی بر حمایت از نشریات مکتوب و فعالان مجازی مطرح شده که امیدوارم به زودی شاهد جبران خسارت باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تاکید کرد: حمایت از حوزه فرهنگی و هنری همچنین رسانه‌ها در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

فتایی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به حوزه اطلاع‌رسانی ویروس کرونا نیز اشاره و گفت: ما در این مقوله نسبت به استان‌های دیگر موفق بوده‌ایم و این موفقیت در آمار و عملکردها موجود است، در این مدت 300 کلیپ، موشن گرافیک و اینفوگرافیک در حوزه کرونا و ماندن در خانه ساخته و در اختیار رسانه‌ها قرارگرفت.

وی بیان کرد: همچنین مصوبات ستاد استانی کمتر از نیم ساعت در اختیار خبرگزاری‌ها و پایگاه‌ها قرار گرفته و همه پای کار بوده‌اند، خبرهای خاص و ویژه منطقه مانند سیزده بدر و چهارشنبه سوری توسط رسانه‌ها کار شده که جای تقدیر دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اما در مورد برخی گلایه‌ها مبنی بر عدم استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در موضوع کرونا نیز توضیح داد: گلایه رسانه‌ها را قبول دارم، اما با توجه به رسالت کار و اینکه کرونا فراتر از موضوع اداری بود خود رسانه‌ها با تمام توان و آتش به اختیار در پای کار بوده‌اند.

فتایی بیان کرد: به جرات می‌توان گفت که هیچ پایگاه خبری در استان نیست که  در این حوزه کار نکرده باشند و در این زمینه پیشرو بوده‌اند/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1503

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود