استاندار لرستان تاکید کرد: اصناف برای دریافت کد و پروتکل‌های بهداشتی در سامانه ثبت‌نام کنند

تاریخ انتشار : 24 فروردین 1399, 16:54
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سید موسی خادمی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران از برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا به ریاست رئیس‌جمهور خبر داد و اظهار داشت: در این جلسه که با حضور استانداران و سایر اعضا تشکیل شد آخرین وضعیت بیماری کرونا، راه‌های مقابله با آن و اقدامات انجام شده ارائه و در پایان بندهایی به عنوان مصوبات جلسه مطرح شد.

وی گفت: در این جلسه بر بازگشایی اصناف و ثبت نام کسبه در سامانه به منظور دریافت کد و پروتکل‌های بهداشتی که از چند روز پیش مشخص شده، بحث شد و ثبت نام آن دسته از اصناف که تا کنون موفق به این مهم نشده‌اند مورد تأکید قرار گرفت.

استاندار لرستان تصریح کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در جلسه امروز، از اول اردیبهشت ماه ممنوعیت تردد بین استانی لغو می‌شود، در حالی که پیش تر تردد بین شهرهای استان نیز برقرار شده بود.

خادمی یکی از مهم‌ترین مصوبات جلسه امروز را موضوع تمدید مهلت جذب اعتبارات جاری و عمرانی مطرح کرد و گفت: بر اساس قانون، مدت زمان جذب اعتبارات جاری تا پایان فروردین ماه است و با توجه به شرایط کنونی این مهلت تا پایان خرداد ماه تمدید و مهلت جذب اعتبارات عمرانی نیز که پایان تیرماه است، تا پایان شهریور ماه اعلام شد.

وی ضمن تاکید بر دستگاه‌های اجرایی در خصوص اقدام برای جذب اعتبارات در مدت زمان تعیین شده، افزود: اصنافی که پروتکل‌های بهداشتی را دریافت و خوب اجرا کنند و در ارزیابی وزارت بهداشت مورد تأیید قرار گیرند به آنها نشان اعطا و به عنوان اصناف مورد اعتماد به مردم معرفی می‌شوند/ مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1493

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود