منتخب مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس یازدهم مطرح کرد: در عزل و نصب‌ها دخالت نمی‌کنم/ برخورد با استخدام‌های غیرقانونی

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1399, 20:48
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مهرداد ویسکرمی امروز در دیدار با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان لرستان که جهت بررسی مشکلات و بیان دغدغه‌های مردم در این حوزه  برگزار شد، اظهار داشت: بنا داریم با بیان انتقادات مردم و انتقال آن‌ها به مدیران این استان مشکلات را حل کنیم نه اینکه  برای مردم خودشیرینی کنیم.

وی ضمن انتقاد از به‌کارگیری نیروهای غیرمتخصص در برخی از دستگاه‌های اجرایی افزود: متأسفانه در برخی ادارات شاهد به‌کارگیری نیروهای غیرمتخصص هستیم که همین امر سبب نارضایتی مردم شده، این در حالی‌ست که نیروی انسانی کارآمد در فرآیند توسعه پایدار یک کشور نقشی مهم و بی‌بدیلی داشته و جزء سرمایه‌های ارزشمند کشور محسوب می‌شود.

منتخب مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس یازدهم با گلایه از قطعی مداوم برق بیرانشهر عنوان کرد: براساس گزارش‌های رسیده از طرف مردم، شرکت برق شاهیوند مدیر ندارد و ویسیان نیز توسط سرپرست اداره می‌شود که از مدیرعامل شرکت توزیع برق انتظار داریم با رعایت ضوابط قانونی و شناختی که از نیروهای شرکت برق دارند بدون در نظر گرفتن هیچ‌گونه سفارشی از طرف نمایندگان و  مدیران نیروی کارآمد و متخصصی را برای مدیریت این دو بخش معرفی کنند.

وی بیان کرد: بنده بارها اعلام کرده‌ام که در عزل و نصب ها دخالت نمی‌کنم چراکه مردم از این‌گونه عزل و نصب‌ها  که بیشتر با هدف منافع شخصی صورت می‌گیرد خسته شده‌اند.

پیگیری برای استخدام‌های غیرقانونی

ویسکرمی گفت: چنان‌چه مردم استخدام‌های غیرمرتبط و سفارش‌شده از طرف مسئولان را به ما اعلام کنند حتماَ پیگیری خواهیم کرد و به‌طور یقین از طریق رسانه‌ها اعلام خواهیم کرد چرا که اگر دستگاهی نیرو می‌خواهد باید از طریق برگزاری آزمون استخدامی نیروی مورد نیاز را تأمین کند تا از تضییع حقوق مردم جلوگیری شود.

منتخب مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس یازدهم در رابطه با نیروهای شرکتی در برخی  ادارات  تصریح کرد: ضوابط جذب نیروهای شرکتی حتماً باید از طریق مجلس  پیگیری شود، البته ممکن است برخی دستگاه‌ها براساس قانون و به‌درستی عمل کنند ولی به‌طور یقین  در برخی دستگاه‌ها تخلفاتی صورت می‌گیرد.  

ویسکرمی بیان داشت: تفاوت این دوره مجلس شورای اسلامی با دوره‌های قبل در این است که مدیران باید احساس کنند یک نفر برای انجام کارهای قانونی و اجرای عدالت در کنارشان است و بنده در کمال ادب و احترام به مدیرانی که طی این مدت با آنها دیدار داشته‌ام اعلام کرده‌ام چنان‌چه  ثابت شود شخصی غیرقانونی و با سفارش استخدام شده به مدیر تذکر داده می‌شود و چنان‌چه تمکین نکنند موضوع را با اسم مدیر، رسانه‌ای خواهیم کرد.

بدهکار هیچ جناحی نیستم

وی افزود: بنده به مردم براساس عدالت قول داده‌ام، نه بدهکار کسی هستم و نه برای تبلیغات انتخاباتی حامی مالی داشته‌ام که در آینده از بنده خواسته غیرقانونی داشته باشد، چراکه یقین دارم دوستانی که به بنده کمک کرده‌اند برای انقلاب کمک کرده‌اند  و شخص بنده مد نظرشان نبوده و هم‌چنین خوش‌بختانه هیچ‌گونه جناح و ائتلافی از بنده حمایت نکرده‌است.

منتخب مردم خرم‌آباد و دوره چگنی در مجلس یازدهم عنوان کرد:  بنده نماینده  فعلی همه مردم هستم نه  طایفه و گروه خاصی و با خداوند عهد کرده‌ام پای حقیقت بایستم و به هیچ عنوان نگران نمایندگی چهار سال بعدی نیستم.

فریدون خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان نیز در این دیدار اظهار داشت: هنوز بخش شاهیوند در چارت ما  به‌صورت مستقل تعریف نشده ولی در مورد  برق ویسیان اختیار با مهندس رشنو رئیس اداره برق چگنی است.

وی افزود: در مورد قطعی برق بیرانشهر هم مشکل طولانی‌بودن خطوط را داریم که درصدد رفع مشکل هستیم اما در مرحله‌ی خرید و تملیک زمین است/ تسنیم



لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1482

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود