استاندار لرستان تاکید کرد: هیچ مسافری این استان را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب نکند/ جریمه اعمال و خودرو توقیف می‌شود

تاریخ انتشار : 7 فروردین 1399, 21:48
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید موسی خادمی امروز در بازدید از مسیرهای ورودی‌ شهر خرم‌آباد به توصیه‌های دولت به مردم در رابطه با سفر نکردن مردم در این ایام شیوع کرونا تاکید کرد و اظهارداشت: متاسفانه یک عده از افراد که تعداد کمی هستند حقوق دیگران را نادیده گرفته و به سفر رفته‌اند.

وی با بیان اینکه بر اساس تصمیم دولت در سطح کشور هر نوع سفر به شهرها  ممنوع شده و این امر در استان نیز اجرا می‌شود افزود: هیچ مسافری نباید استان را به عنوان مقصد خود انتخاب کند چون از امروز  ورودی شهرهای استان مسدود شده و خودروهایی که قصد ورود دارند برگشت داده می‌شوند پس به هموطنان توصیه می‌شود این موضوع را جدی بگیرند و خود را دچار مشکل نکنند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه رانندگانیکه قصد عبور از شهرهای استان لرستان را دارند باید از مسیر کمربندی استفاده کنند عنوان کرد: به افرادی هم که از قبل وارد استان شده‌اند فرصتی داده شده تا فردا ساعت 12 ظهر از استان خارج شوند چون در صورت مشاهده بعد از زمان تعیین شده خودروی آنها توقیف و جریمه می‌شوند، از فردا خروجی شهرهای استان لرستان کنترل می‌شود پس باید این افراد هر چه سریع‌تر استان را ترک کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از مسدودی تفرجگاه های استان خبر داد و گفت: برای  حفظ سلامت مردم تمام تفرجگاه‌های استان مسدود می‌شود پس هم استانی‌های عزیز برای جشن سیزده بدر امسال برنامه ریزی نداشته باشند.

خادمی تصریح کرد: با توجه به اینکه تردد بین برخی از شهرهای لرستان مسدود می‌شود مردم از رفت و آمد بین شهرها نیز خودداری کنند/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1468

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود