فرماندار پلدختر خبر داد: تفرجگاه بادامک شهرستان برای پیشگیری از کرونا مسدود شد

تاریخ انتشار : 6 فروردین 1399, 23:34
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ حسن رضاییان در حاشیه بازدید از تفرجگاه منطقه بادامک اظهار داشت: ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان تصمیم گرفت با توجه به این که عده ای از مردم شهرستان موضوع کرونا را جدی نگرفته و به این تفرحگاه هجوم آورده اند ، مسیر منتهی به منطقه بادامک مسدود شود.

وی با بیان این که سلامت و حفظ جان مردم برای ما بسیار مهم است افزود: در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و برای حفظ سلامت مردم ،مسیر منتهی به تفرجگاه منطقه بادامک پلدختر توسط اداره راهداری مسدود شد.

فرماندار پلدختر با تاکید بر این که مردم از رفتن به تفرحگاه بادامک خودداری کنند، گفت: تمام تفرجگاه ها از جمله بادامک و تالاب های این شهرستان تعطیل و نیروی انتظامی و سپاه از ورود افراد به این مناطق جلوگیری می کند و تمام تلاش بر این است که از حضور مردم در این تفرجگاه ها جلوگیری کنیم تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع شود.

وی افزود: براساس تصمیم ستاد پیشگیری از شیوع کرونا شهرستان به منظور پیشگیری از شیوع احتمالی مردم به ویروس کرونا بقاع متبرکه و امامزادگان پلدختر تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.

رضاییان از شهروندان خواست برای پیشگیری از شیوع و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت عموم مردم در خانه بمانند و از حضور و رفتن در منطقه تفریحی بادامک خودداری کنند زیرا این موضوع برای بسیاری از شهروندان زنگ خطر محسوب می شود.

وی افزود: افرادی که نسبت به سلامت خود و خانواده شان بی تفاوت باشند و به منطقه تفریحی بادامک پلدختر مراجعه کنند توسط ماموران انتظامی مجبور به بازگشت به خانه می شوند.

فرماندار پلدختر، رعایت بهداشت فردی و اجتماعی را مهمترین عامل قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا دانست و گفت: شهروندان برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و حفظ سلامت خود در خانه بمانند و از سفرهای غیرضرور خودداری کنند زیرا عدم مشارکت آنان منجر به اختلال در شکسته شدن زنجیره انتقال بیماری می شود/ ایرنا


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1465

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود