معاون نیروی انتظامی لرستان تاکید کرد: ورودی و خروجی‌های استان به روی خودروهایی با پلاک غیربومی بسته شد

تاریخ انتشار : 4 فروردین 1399, 20:02
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سرهنگ رضا شیراوژن با اشاره به شیوع ویروس کرونا در لرستان اظهار داشت: در راستای اجرای تدابیر سردار فرمانده انتظامی لرستان و قرارگاه ستاد مبارزه با کرونا در استان ورودی و خروجی‌های لرستان بسته شده و اجازه ورود به هیچ خودرویی با پلاک غیر بومی داده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه ورودی و خروجی‌های استان تا پایان فروردین ماه به روی خودروهای پلاک غیر بومی بسته است افزود: با توجه به اینکه ویروس کرونا وضعیت شهر را به خطر انداخته است این طرح اجرا شده است.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی لرستان عنوان کرد: مردم لرستان به مهمان نوازی معروف‌اند و  هرساله در این فصل سال استان میزبان گردشگران و مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور بود اما امسال به خاطر سلامتی مسافران و مردم استان اجازه ورود به استان را نمی‌دهیم.

وی با اشاره به اینکه این طرح با شدت در استان ادامه می یابد بیان کرد: تمام خودروهایی هم که وارد استان و شهر خرم‌آباد می‌شوند غربالگری شده تا درصورت مشاهده موارد مشکوک به مراکز درمانی هدایت شوند.

شیراوژن گفت: یک سری خودرو با پلاک تهران در استان تردد می‌کنند که صاحبان آنها ساکن لرستان هستند و در سنوات گذشته این پلاک‌ها را گرفته‌اند اما در این قضیه روی صحبت ما با افرادی است که به قصد مسافرت وارد استان می‌شوند از طرفی باید گفت امسال هیچ گونه برنامه‌ریزی برای اسکان مسافران انجام نشده است.

 وی تصریح کرد: از عوامل انتظامی و پلیس راه استان در ورودی‌های لرستان مستقر شده‌اند تا سرنشینان خودروهای پلاک غیر بومی که قصد ورود به استان را دارند به سمت کمربندی و خارج از لرستان هدایت کنند/ تسنیم


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1460

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود