معاون استاندار لرستان خبر داد: بازارها و مراکز تجمع تا پایان تعطیلات فروردین بسته می‌ماند/ مراکز تأمین مایحتاج اولیه مردم به فعالیت خود در این ایام ادامه دهند

تاریخ انتشار : 1 فروردین 1399, 14:16
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، اولین جلسه ویدئو کنفرانس ستاد مدیریت بیماری کرونا استان در سال جدید با فرمانداران و به ریاست دکتر ثمینی برگزار شد که گزارشی از اقدامات انجام گرفته ارائه و برای مشکلات راه حل مناسب مطرح گردید .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان ضمن تبریک سال نو به مردم و دست اندرکاران مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: طبق ابلاغ تلفنی وزیر محترم کشور مقرر گردید به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اماکن پر ازدحام و بازارها تا پایان تعطیلات فروردین بسته باشد و برای نظارت بر اما کنی که نیاز مردم را تأمین می کنند، تدابیر لازم را به کار گرفته شود .

دکتر ثمینی بیان داشت: این ابلاغ مشمول مراکز تأمین مایحتاج اولیه مردم مانند فروشگاههای مواد غذایی نمی باشد و آنها برای توزیع این اقلام به فعالیت خود ادامه دهند .

وی در ادامه گفت: سازمان های نظارتی در این ایام اقدامات خود در زمینه تأمین نیاز مردم و اعمال نظارت بر بازار را طبق برنامه‌ریزی به صورت مدون در دستور کار داشته باشند .

 ثمینی تصریح کرد: پایگاههای سلامت مستقر در ورودی شهرهای استان نظارت و کنترل بر ورودی و خروجی ها را به صورت مستمر انجام دهند و فرمانداران نیز با توجه به شرایط سخت کاری کادر پزشکی استان، اقدامات لازم در زمینه سرکشی از بیمارستان ها را پیگیری و کنترل بر این اماکن را به صورت منظم اعمال کنند .

معاون استاندار در پایان ضمن تاکید بر عدم خروج مردم از منازل و پرهیز از ترددهای بی مورد، خاطرنشان کرد: فرمانداران تهیه و تامین مواد بهداشتی و شوینده های مورد نیاز را در نظر داشته باشند و عملیات ضد عفونی و گندزدایی اماکن عمومی طبق برنامه ریزی به صورت روزانه انجام شود/ روابط عمومی استانداری لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1456

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود