استاندار لرستان خبر داد: تعطیلی آموزش‌ و پرورش و دانشگاه‌ها جبران می‌شود

تاریخ انتشار : 26 اسفند 1398, 15:51
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سید موسی خادمی در حاشیه گفت‌وگوی ویدئو کنفرانس رئیس جمهور با استانداران سراسر کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه مشترک ستاد ملی کرونا تشکیل و مصوباتی اعلام شد که مربوط به کل کشور است.

وی ادامه داد: در حوزه کمک به اقشار آسیب‌پذیر که از سوی صداو سیما اعلام خواهد شد کمک‌ها و بسته‌های حمایتی خوبی برای این افراد در نظر گرفته شد.

استاندار لرستان گفت: فعالین بخش اقتصادی که بخاطر کرونا ویروس دچار مشکل شدند یک سری امهال‌ها و کمک‌های مالیاتی به آن‌ها می‌شود و در مورد چک‌های برگشتی و مشکلات بانکی آنها تصمیماتی اتخاذ سده است.

خادمی افزود: در رابطه با تعطیلی یک‌ماهه آموزش‌وپرورش و دانشگاه‌ها تصمیماتی اتخاذ شد که پس از عادی شدن شرایط این وضعیت جبران می‌شود.

وی عنوان کرد: همچنین مصوب شد چنانچه خیرین و فعالین اقتصادی از هر طریقی به بیمارستان‌های دولتی و تحت پوشش نیروهای مسلح، تامین اجتماعی کمکی کنند این اقدام آن‌ها جزو هزینه‌های قابل قبول مالیاتی محسوب می‌شود.

نماینده عالی دولت در لرستان بیان کرد: در چندین استان قرار شد خروجی‌های آنان کنترل و اجازه ندهند کسی از آن استان‌ها خارج شود تا مجبور نشوند در استان دیگر از ورود آنان جلوگیری شود/ روابط عمومی استانداری لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1453

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود