معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان خبر داد: ساخت ۲۵کیلومتر دیوار حائل در جاده پلدختر_ خرم‌آباد ضروری است

تاریخ انتشار : 25 اسفند 1398, 20:21
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، عارف امرایی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث هشت کیلومتر از این دیوار حائل باتوجه به ضرورت باید به قید فوریت تامین اعتبار و در دستور کار قرار گیرد.

به گفته وی سیل هفتم اسفند ماه امسال موجب خسارات به ۴۷۳ کیلومتر راه،۲۱۳ دستگاه پل و ۶۸ دستگاه ماشین آلات راهداری شد.

وی ادامه داد: در این سیل بیش از یکهزار و ۲۰۰ میلیارد تومان خسارت به راه های مواصلاتی استان از جمله راه های اصلی، فرعی و روستایی وارد شد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان افزود: در این سیل راه ارتباطی ۳۷۵ روستا مسدود شد که علیرغم شیوع ویروس کرونا و با جهاد و ایثار شبانه روزی راهداران بی ادعا و با کمترین کمک از استان های معین در یک هفته بازگشایی گردید.

وی بیان کرد: بیشترین خسارات سیل اخیر به شهرستان های پلدختر، چگنی، دلفان، خرم آباد، کوهدشت و سلسله وارد شده است و چنانچه تخصیص اعتبارات به صورت اسناد اوراق صورت پذیرد باید ۴۰ درصد به مبلغ خسارات اضافه کرد.

امرایی افزود: تلاش می کنیم پس از فروکش کردن تب ویروس کرونا و فعال نمودن همه اکیپ های راهداری و پیمانکاران بخش خصوصی در فروردین ماه سال جدید، بازسازی راه های آسیب دیده ناشی از سیل در حد اعتبارات ابلاغی باجدیت پیگیری شود/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1452

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود