دادستان مرکز استان تاکید کرد: سلامت و امنیت مردم قابل معامله نیست

تاریخ انتشار : 15 اسفند 1398, 14:52
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سعید رازانی شامگاه ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اشد مجازات برای محتکران مواد موردنیاز مردم در نظر گرفته می شود.

وی با بیان اینکه سلامت و امنیت مردم خط قرمز دادگستری است و قابل معامله نیست بیان کرد: به تمام نیرو های انتظامی و امنیتی دستور داده شده انبارهای محتکران شناسایی و بین مردم توزیع شود.

رازانی تاکید کرد: با متخلفان در این زمینه به شدیدترین وضع برخورد می شود و هیچگونه اغماض و چشم پوشی با محتکران نمی شود.

وی افزود: سازمان صمت و دانشگاه علوم پزشکی استان باید به منظور جلوگیری از سرگردانی مردم و ازدحام بی مورد در داروخانه ها، لیست داروخانه های توزیع الکل ضدعفونی را منتشر کنند تا شهروندان دسترسی راحت تری برای خرید داشته باشند.

دادستان مرکز استان تاکید کرد: همچنین این ۲ نهاد به همراه تعزیرات حکومتی و با هماهنگی معاونت امور اقتصادی استانداری لرستان باید گشت های مشترک و تخصصی برای نظارت بر فعالیت داروخانه ها و کنترل بازار توزیع الکل و ژل ضدعفونی تشکیل دهند.

رازانی با اشاره به فعالیت مستمر این گشت ها تا ساماندهی بازار و رضایت مردم ادامه داد: بایددر شرایط کنونی و برای مقابله با  ویروس کرونا مواد ضدعفونی و الکل به میزان کافی و با قیمت مصوب به دست مصرف کننده برسد/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1440

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود