فرمانده انتظامی استان خبر داد: دستگیری محتکران و کشف اقلام بهداشتی در لرستان

تاریخ انتشار : 13 اسفند 1398, 00:19
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار "حاجی محمد مهدیان نسب" با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح مبارزه با فروش و عرضه خارج از شبکه کالا و مواد بهداشتی و پزشکی با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا ماموران انتظامی استان طی گشت زنی و کنترل‌های نامحسوس از احتکار مقادیر زیادی محصولات بهداشتی مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه مأموران انتظامی شهرستان‌های بروجرد، کوهدشت و دلفان تعداد ۱۲ هزار جفت دستکش لاتکس و همچنین مقدار ۹۰۰ لیتر الکل کشف و ضبط نمودند.

این مقام انتظامی گفت: در این خصوص ۳ نفر دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان لرستان افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته این محصولات بهداشتی به زودی در شبکه توزیع قرار گرفته و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

سردار مهدیان نسب در ادامه یادآور شد: خادمان مردم در نیروی انتظامی با محتکران مواد بهداشتی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند بشدت برخورد خواهد کرد.

سردار مهدیان نسب در پایان از هم‌وطنان خواست: در صورت مواجهه با موارد مشکوک همچون حمل و فروش محصولات بهداشتی و ضدعفونی به خصوص در شرایطی که مردم نیاز به این کالاها دارند طی تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ موضوع را اطلاع دهند/ پلیس لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1438

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود