معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خبر داد: مردم نگران کرونا ویروس نباشند

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1398, 19:04
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، محمود ثمینی در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و خانواده که با محوریت کرونا ویروس برگزار شد، اظهار داشت: نکته مهم امروز کشور که همه ما ناخودآگاه درگیر این موضوع هستیم کرونا ویروس است که مسئولین نظام بر کنترل آن تأکید دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با تأکید بر اینکه مردم ضمن رعایت نکات بهداشتی نگران کرونا ویروس نباشند،عنوان داشت: به مردم اطمینان می دهیم حاکمیت با تمام قوا از سلامت آنها محافظت خواهد کرد.

وی به اهمیت نقش مردم در کنترل کرونا ویروس اشاره کرد و گفت: با همکاری مردم و انجام اقدامات پیشگیرانه بر اساس توصیه های پزشکی می توان این ویروس را مهار کرد.

ثمینی در ادامه بیان کرد: در مسائل تخصصی پزشکی باید از کارشناسان علوم پزشکی تبعیت کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان بر ضرورت تضمین سلامت کادر پزشکی درگیر با بیماران مبتلا به کرونا ویروس تأکید کرد و گفت: در این راستا باید اقدامات لازم توسط دانشگاه علوم پزشکی در دستور کار قرار گیرد.

وی یادآور شد: در زمینه تعطیلی مراکز آموزشی سطح استان لرستان و ساعات کاری اماکن اداری برای کنترل شیوع کرونا ویروس، نیاز به تصمیم گیری است و تصمیمات نهایی از طریق رسانه ها به مردم اعلام می شود/ شبستان


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1428

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود