جانشین حفاظت اطلاعات قوه قضائیه تاکید کرد: ۴۰ درصد مراجعات به محاکم قضایی بی‌مورد است/ بایستی دانش حقوقی مردم را توسط رسانه ارتقاء بخشید

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1398, 14:31
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ مهدوی در مراسم تودیع و معارفه مدیر حفاظت اطلاعات دادگستری لرستان، اظهار داشت: ارتقاء سلامت اداری و امنیت شغلی اولویت کاری ماست و همکاران خدوم دستگاه قضایی با وجود حجم بسیار بالای کاری و ایجاد تنش و استرس محیطی همواره با عملکرد خود موجبات رضایت عمومی را فراهم کرده‌اند.

وی اضافه کرد: همکاران دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه بایستی به خود افتخار کنیم که وظیفه خدمتگذاری به مردم در عرصه قضایی به ما سپرده شده است.

مهدوی ادامه داد: ما به عنوان همکاران شهید بهشتی بایستی به مبارزه جدی با مفسدین بپردازیم چون انتظار مردم از دستگاه قضایی بسیار بالا است.

جانشین حفاظت اطلاعات قوه قضاییه افزود: وظیفه ما تعالی و رشد عبودیت در جهت خداست و هرگاه تلاش و کار ما جنبه الهی به خود بگیرد عبادت محسوب می‌شود و با علم به اینکه دوره معاصر عصر دانایی و بصیرت است باید در برآوردن انتظارات به حق مردم از حاکمیت کوشش کنیم، مردم ولی نعمت ما و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند، وظیفه ما صرفاً خدمتگذاری است.

وی تاکید کرد: در عصر دانایی مسئله رقابت در خدمت برای جلب رضایت از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.

مهدوی تصریح کرد: در شرایط فعلی و استفاده عموم از رسانه‌های ارتباط جمعی دیگر فاصله زمانی و مکانی مطرح نیست پس باید مراقب رفتار، گفتار و اعمال خود باشیم زیرا ما متولیان امر گسترش عدالت بایستی در قضاوت‌ها اصل بی‌طرفی و اخلاق‌مداری را رعایت کنیم.

جانشین حفاظت اطلاعات قوّه قضاییه با اشاره به اینکه براساس تحقیقات اخیر مشخص شده ۴۰ درصد مراجعات به محاکم قضایی بی‌مورد است، اضافه کرد: بایستی دانش حقوقی مردم را توسط رسانه ارتقاء بخشید تا حجم مراجعات و تعداد پرونده‌ها افزایش نیابد.

وی در پایان گفت: دادگستری لرستان از عملکرد خوبی در خدمت‌رسانی به مردم برخوردار است و از جمله استان‌های موفق در زمینه حفاظت اطلاعات محسوب می‌شود که با مدیریت کارآمد توانسته منشاء خدمات ارزنده‌ای باشد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم از سیّد رحیم کاظمی مدیر اسبق حفاظت اطلاعات دادگستری استان تقدیر و حکم مسئولیت حسین‌رضا دلفان مسئول جدید حفاظت اطلاعات دادگستری لرستان به وی ابلاغ شد/ ایسنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1396

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود