فرمانده سپاه ناحیه پلدختر خبر داد: ارسال نخستین محموله کمک‌های مردمی شهرستان به سیل زدگان سیستان

تاریخ انتشار : 1 بهمن 1398, 13:50
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سرهنگ منصور کریمی فرد ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان  که از استانهای محروم کشور است که هموطنان ما در این منطقه بر اثر سیلاب دچار سختی شده‌اند، نخستین محموله کمک های مردمی و پایگاه های مقاومت شهرستان پلدختر برای سیل زدگان این استان ارسال شد.

وی افزود: در پی فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر تسریع در کمک رسانی به سیل زدگان سیستان، ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر به صورت ثابت و سیارکار جمع آوری کمک های مردمی از سطح شهر و روستاها را آغاز کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: در جریان وقوع سیل فروردین امسال شهرستان پلدختر دچار خسارات فراوانی شد که سیل مهربانی ملت ایران دغدغه سیل زدگان این منطقه را مرتفع کرد.

وی افزود: مردم انقلابی و نوع‌ دوست شهرستان پلدختر همواره در عرصه‌های مختلف کمک‌ رسانی پیشتاز بوده و در این عرصه نیز خوشبختانه خوب عمل کردند.

سرهنگ کریمی فرد یادآور شد: کمک‌های نقدی به سیل زدگان سیستانی نیز در شهرستان پلدختر، در حال جمع‌آوری است و سه محموله  شامل اقلام خوراکی، پتو و وسایل بهداشتی جمع آوری و به مناطق سیل زده سیستان ارسال شده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: سپاه و بسیج به عنوان
نیروهای مردمی همواره در شرایط سخت در کنار مردم بوده‌اند و با هماهنگی‌ های انجام شده در راستای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل اخیرکلیه پایگاه‌ ها و حوزه‌ های مقاومت بسیج برای جمع آوری کمک‌های مردمی و ارسال در سریع‌ترین زمان ممکن آماده هستند/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1381

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود