رئیس راهنمایی و رانندگی پلدختر مطرح کرد: انتقاد از تاکسیرانی پلدختر/ از حفاریهای غیرمجاز در سطح شهر جلوگیری شود

تاریخ انتشار : 30 دی 1398, 17:35
به گزترش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سرگرد حشمت اله رحیمی عصر امروز در جلسه شورای ترافیک که در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه حفاریها و کنده کاری های غیرمجاز در سطح شهر وبدون اطلاع پلیس انجام می شود که باید جلوی آن گرفته شود اظهار داشت: پیمانکاران وکسانی که مشغول ساخت و ساز هستند مصالح ساختمانی را به مدت ماهها در سطح خیابان رها و یک سمت خیابان را مسدود می کنند که باید با آنها برخورد و به مراجع قضایی معرفی شوند.
 
وی با اشاره به اینکه مسدود کردن بریدگی روبروی هلال احمر به علت غیرهم سطح بودن مسیرهای رفت و برگشت و دارا بودن شیب تند عرضی بسیار خطرناک و حاشیه ساز است افزود: علی رغم مصوبات جلسه گذشته شورای ترافیک هنوز تابلوهای راهنمایی و رانندگی در سطح شهر نصب نشده است.

رئیس راهنمایی و رانندگی پلدختر خواستار تعیین تکلیف شدن تقاطع خیابان(امام ره) و بلوار خلیج فارس جهت اصلاح هندسی قبل از شروع انتخابات و ایام پایانی سال شد.

وی با انتقاد از تاکسیرانی شهر پلدختر بیان کرد: تاکسیرانی فعالیت مناسبی در خصوص برخورد با رانندگان غیر مجازی که زیرنظر تاکسیرانی نیستند ندارد. 

سرگرد رحیمی خواستار خط کشی خیابانهای بازسازی شده و خیابانهای اصلی شهر شد و گفت: تسریع در روند بازسازی پل شهدای دولت به منظور روان شدن ترافیک باید در دستور کار قرار گیردلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1378

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود