معاون عمرانی فرماندار پلدختر خبر داد: پل شهدای هفتم تیر این شهر دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

تاریخ انتشار : 30 دی 1398, 13:33
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، نادیا امرایی در حاشیه بازدید از پل شهدای هفتم تیر و دیوار ساحلی شهر پلدختر اظهار داشت: پیشرفت فیزیکی دیواره ساحلی شهر پلدختر در حال حاضر حدود 68 درصد از هزار و 980 متر طول است و پل شهدای هفتم تیر نیز با پیگیری‌های روزانه و تلاش شبانه‌روزی شرکت سامان محیط دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد.

وی افزود: میزان کل دیواره بتنی حفاظتی حدود هزار و 980 متر طول در فاز اول بوده و با توجه به همجواری بافت مسکونی واقع در قوس میانی رودخانه کشکان و جنس خاک در این مناطق ادامه اجرای آن در مکاتباتی از مراجع ذی‌ربط ومشاور مربوطه درخواست شده است. 

معاون عمرانی فرماندار پلدختر عنوان کرد: با توجه به استقامت نخل‌های تزئینی واقع در کنار پل شهدای دولت و عملیات کارگاهی از پیمانکار درخواست شده که حداکثر در حفظ این سمبل‌های مقاومت انجام گیرد تا پس از اجرای دیواره‌ها وساماندهی این نقطه از شهر همچنان استوار و پا برجا باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه کوله‌های پل طاق عباسعلی این شهرستان نیز در حال انجام است اظهار داشت: راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با ماشین سازی اراک برای ساخت عرشه پل پران پرویز قرارداد بسته است وپل کیان آباد نیز اجرا شده وبه محض اینکه ایمن سازی آن انجام شود افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه پل کلات زیودار در حال بازسازی و تردد بر روی برقرار است افزود: رمپ‌های ورودی وخروجی این پل باید ایمن سازی شود که به زودی این پل نیز به بهره‌برداری برسد.

معاون عمرانی فرماندار پلدختر با بیان اینکه 88 پل و آبرو در سیلاب فروردین ماه آسیب دید عنوان کرد: پل باغ گل گل در محور کلک بیشه در حال اجرا و پل بابازید نیز در حال تجهیز کارگاه برای اضافه کردن دو دهنه به وضع موجود است.

بر اساس این گزارش پل شهدای هفتم تیر چهار ماه پیش توسط شرکت سامان محیط برای اجرای دیوار ساحلی جمع شده است که با بهره‌برداری از آن ترافیک شهر پلدختر حل و تردد مردم روان می‌شود.


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1376

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود