امام جمعه پلدختر مطرح کرد: خدشه دار کردن شورای نگهبان جفا در حق این نهاد انقلابی است

تاریخ انتشار : 27 دی 1398, 22:09
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ در خطبه های نماز جمعه این هفته با بیان اینکه تنها راه نجات منطقه غرب آسیا، خروج آمریکایی ها از منطقه است اظهار داشت:آمریکایی ها در هر جایی از دنیا که ورود پیدا کرده جز فساد، جنگ، نا پامنی، بحران آفرینی و بی ثباتی چیزی به ارمغان نیاورده اند.  

وی با اشاره به اینکه خون به ناحق ریخته شده شهید سلیمانی سبب تسریع در بیداری و همگرایی هر چه بیشتر ملت ها خواهد شده وریشه ام الفساد آمریکا را از منطقه خارج خواهد کرد افزود: شورای نگهبان یکی از ارکان قوی نظام ویادگار امام خمینی (ره) است و تلاش شورای نگهبان برای حفظ نظام و ارزشهای نظام است.

امام جمعه پلدختر عنوان کرد: صیانت از همه خوبی هایی که در نظام به وجود آورده و ارزشهایی که خون شهدا به پای آن ریخته شده از وظایف شورای نگهبان است.

وی بیان کرد: شورای نگهبان با رد صلاحیت برخی افراد از پروژه نفوذ جلوگیری کرده همچنانی که مقام معظم رهبری هم به این پدیده شوم اشاره دارند که خطر آن از جنگ سخت بیشتر خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: خدشه دارکردن وپنجه انداختن به شورای نگهبان جفا در حق آن است ودر هرجایی وهر کسی بخواهد این کار را بکند محکوم است، سخنگوی شورای نگهبان در رسانه ملی اعلام کردند که اعلام صلاحیت ها  به معنی تایید نهایی نیست وفرصتی داده می شود تا افراد معترض شکایات خود را تحویل شورا بدهند و پس از بررسی اعتراض ها نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه سرعت بررسی و اعلام نظر درباره حادثه سقوط هواپیما توسط سپاه پاسداران قابل تحسین است تصریح کرد: صداقت وشجاعت فرماندهان سپاه پاسداران نشانه مردمی بودن سپاه است، مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه امرور فرمودند که هدف قرار دادن پایگاه آمریکا یوم الله است.

امام جمعه پلدختر خاطر نشان کرد: مقام معظم رهبری فرمودند زوایای حادثه سقوط هواپیما باید رسیدگی شود و قوه قضاییه اعلام کرده که تیم های کارشناسی زبده ای این حادثه بررسی می کنند و نتیجه آن به مردم ایران را اعلام خواهند کرد


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1373

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود