امام جمعه پلدختر مطرح کرد: دشمنان به دنبال کم رنگ کردن حضور مردم در انتخابات پیش رو هستند

تاریخ انتشار : 25 دی 1398, 21:57
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی عصر امروز در جلسه کارگروه های اجرایی ستاد دهه فجر اظهار داشت: شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی وابومهدی المهندس حرکتی بود که دشمنان آن را با وقاحت انجام داده ولی حضور گسترده مردم در تشییع پیکر شهدا مشت محکمی به دهان آمریکا بود وانتقام سخت هم  حمله موشکی به پایگاه آمریکا نبود بلکه حضور گسترده و میلیونی مردم در تشییع جنازه شهدا انتقام سخت از دشمنان بود. 

وی با اشاره به اینکه حضور میلیونی مردم در تشییع شهدا لبیک به مقام ولایت و رهبری بود و برادری، اتحاد و همدلی ایرانیان در زیر تابوت شهید سلیمانی رقم خورد وهمه نقشه های دشمنان نقش بر آب شد افزود: سقوط هواپیمای اوکراینی هر چند دارای ابهاماتی است ولی شفافیت سپاه پاسداران در این مسئله قابل تحسین است.

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه سپاه پاسداران با موشک باران پایگاه‌ عین الاسد دل همه خانواده های شهدا وملت ایران را شاد کرد که به خاطر یک اشتباه نباید سپاه را مورد هجمه قرار داد عنوان کرد: خطبه های نماز جمعه این هفته تهران که به امامت مقام معظم رهبری برگزار می شود آرامش را به جامعه خواهد دادو هم تو دهنی و پیام محکمی به دشمنان خواهد بود.   

وی بیان کرد: دهه فجر امسال را با کاربردی کردن کمیته ها وبا همت مردم و مسئولان متفاوت تر از سالهای قبل برگزار کنیم

حجت الاسلام والمسلمین موسوی با بیان اینکه محور جشنها وبرنامه های دهه فجر را مساجد قرار دهیم گفت: تجمع بانوان فجر آفرین در دهه فجر برگزار و از ظرفیت کودکان و نوجوانان در برنامه های دهه فجر استفاده شود

وی با اشاره به اینکه رسانه ها در برنامه های دهه فجر حضور داشته باشند تصریح کرد: دشمنان در بحث انتخابات کوتاه نخواهند آمد و هدف آنها این است که حضور مردم در انتخابات را کم رنگ بکنند. 

امام جمعه پلدختر خاطر نشان کرد: حضور مردم در انتخابات احیا کردن همه ارزشهای نظام جمهوری اسلامی است که همه ما باید حضور حداکثری در انتخابات داشته باشیم تا مجلسی در تراز انقلاب اسلامی شکل بگیرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی با بیان اینکه حمله کردن به شورای نگهبان محکوم است باید اجازه داد تا صلاحیت های داوطلبان به صورت نهایی اعلام شود اظهار داشت: حمله کردن به شورای نگهبان حمله کردن به اصل نظام و جمهوری اسلامی است که توطئه دشمنان نظام اسلامی است. 

وی افزود: دست آمریکا، انگلیس و نفوذی های رژیم صهیونیستی برای تضعیف شورای نگهبان به عنوان رکن مهم انقلاب اسلامی در میان است که باید هوشیار بود.

امام جمعه پلدختر عنوان کرد: شورای نگهبان رسما اعلام کرده که اعتراض افراد رد صلاحیت شده را رسیدگی می کندکه باید ما حوصله داشته باشیم.


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1369

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود