فرماندار پلدختر خبر داد: تسهیلات واحدهای مسکونی سیل‌زده پلدختر کافی نیست/ پل شهدای هفتم تیر دهه فجر به بهره برداری می رسد/ روستای ملاوی تعیین تکلیف می‌شود

تاریخ انتشار : 24 دی 1398, 11:33
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حسن رضائیان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: احداث دیوار ساحلی شهر پلدختر پیشرفت خوبی دارد و مشکل خاصی ندارد که از شرکت سامان محیط انتظار داریم سرعت عمل قابل قبولی داشته باشند تا دیوار ساحلی زودتر تکمیل شود. 

وی افزود: به سبب ساخت دیوار ساحلی و برداشتن پل شهدای دولت ترافیک شدیدی در شهر پیش آمده که کارها و پیشرفت انجام گرفته و پل شهدای هفتم تیر در دهه فجر به بهره‌برداری خواهد رسید.

فرماندار پلدختر با بیان اینکه تسهیلات داده شده به سیل‌زدگان پلدختر تا حد نازک کاری منازل را به پیش می‌برد و بقیه ساخت باقی می‌ماند عنوان کرد: چون سیل‌زدگان بضاعت مالی ندارند ساخت و ساز برخی واحدها در سایت مسکن سیل‌زدگان متوقف شده که ستاد معین استان اصفهان کار خود را انجام داده است و با مسئولان بالاتر نیز صحبت شده که تسهیلات داده شده منازل را تکمیل نمی‌کند و از آنجا که مردم توانایی مالی ندارند برای این موضوع در حال پیگیری هستیم.

وی با اشاره به اینکه دغدعه سیل‌زدگان به مسئولان استانی وبنیاد مسکن کشور منتقل شده است گفت: مبلغی بین 500 تا 700میلیون تومان برای رفع مشکل کانال سایت چهار هکتاری نیاز است که این دغدغه به مسئولان استانی منتقل شده و در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان نیز مطرح شده که باید این مشکل تعیین تکلیف شود.

رضائیان تصریح کرد: ساخت و ساز در برخی روستاها قابل قبول است ولی در برخی روستاها به سبب اینکه دیرتر کار ساخت وساز را شروع کردند هنوز مشکلاتی وجود دارد و در بحث بازه زمانی کار ساخت و ساز آنها عقب‌تر است. بر اساس جلسات انجام گرفته روستای ملاوی نیز به زودی تعیین تکلیف خواهد شد‌


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1365

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود