امام جمعه پلدختر مطرح کرد: ترامپ با ترور سردار سلیمانی ذلت همیشگی برای خود به ارمغان آورد 

تاریخ انتشار : 15 دی 1398, 20:35
به گزارش پایگاه خبری پلدختر نیوز، حجت الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی عصر امروز در مراسم بزرگداشت شهیدسپهبد حاج قاسم سلیمانی که در مسجد جامع برگزار شدبا بیان اینکه سردار سلیمانی مجاهدی جامع با شخصیت چند بعدی است اظهار داشت: شهدا در نزد خداوند رستگار هستند و امامان ما هم از خداوند خواستند تا توفیق شهادت نصیبشان شود.

وی با اشاره به اینکه سردار سلیمانی همواره آرزوی شهادت داشت به آرزوی دیرینه خود هم رسید افزود: سردار سلیمانی 40سال بدون وقفه برای انقلاب اسلامی تلاش وهمت کرد ومزد تلاشهای خود را که شهادت بود گرفتند.

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه سردار سلیمانی در حادثه سیلاب که در کشور اتفاق افتاد خوش درخشیدند عنوان کرد: شهید سلیمانی عارفی بود که دارای وجهه بین المللی بود و شخصیت اجتماعی، فرهنگی او زبانزد عام و خاص است.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در پیامی که به مناسبت شهادت سردار سلیمانی صادر کردند فرمودند او چهره بین المللی جبهه مقاومت است

حجت الاسلام والمسلمین موسوی گفت: شهادت سردار سلیمانی دنیا را تکان داد ودر رسانه ملی دیدید که پیگیر مطهر شهید سلیمانی وهمراهانشان در قلب بغداد روی دستان مردم قرار گرفت و دربیش از 20 شهر آمریکا مردم در خیابانها تظاهرات برگزار کردند.

وی  با بیان اینکه ترامپ رئیس امریکا با این کار احمقانه ای که انجام داد برای خود ذلت را به ارمغان آورد تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی سبب اتحاد همدلی وبیداری دنیای اسلام و محور مقاومت شد وراه شهید سلیمانی توسط مردم ایران ادامه پیدا  خواهد کرد.     

امام جمعه پلدختر تصریح کرد: مردم عزادار ایران و محور مقاومت منتظر انتقام سخت از مسببان این حادثه هستند و این انتقام همه را مات و مبهوت کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن موسوی یادآور شد: مدعیان حقوق بشر از جمله روباه پیر سکوت کرده موضع گیری نمی کنندکه شهادت سردار سلیمانی چهره وقیع و تروریستی  این کشورها را به خوبی به مردم دنیا نشان داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری با انتخاب سردار قاآنی به عنوان فرمانده سپاه قدس دلهای عزادار وپر از غم ما را امیدوار کردواین انتصاب نشان از ادامه قوی تز راه حاج قاسم سلیمانی دارد و ما گوش به فرمان و سرباز ولایت هستیم و راه شهید سلیمانی را ادامه خواهیم داد.

گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1356

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود