مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان مطرح کرد: نمایندگی رانت نیست/ مجلس باید در تراز انقلاب اسلامی باشد

تاریخ انتشار : 9 دی 1398, 15:34
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام والمسلمین علی درویشی ظهر امروز در مراسم گرامیداشت حماسه 9دی که در مسجد جامع برگزار شد با بیان اینکه مردم ایران در طول دوران انقلاب با فرار ونشیب های فراوانی روبرو شده ودر میدان های سختی بادشمنان درگیرشده اند اظهار داشت: دشمنان از شرق و غرب عالم سلاح در اختیار رژیم بعث قرار داده و قصد داشتند از طریق قدرت نظامی ملت ایران را زمین گیر کنند که با همت مردم و جوانان یک وجی از خاک میهن عزیزمان را بگیرند و این مرحله سخت پشت سر گذاشته شد.

وی با بیان اینکه دشمنان قله های سخت دیگری را سد راه مردم ایران قرار دادند تا جلوی موفقیت ما با بگیرند افزود: رمز اتحاد دشمنان ما در این است که هر جا احساس  کردند که جمهوری اسلامی در حال تبدیل شدن به الگو برای جهان اسلام است مشکل برای ما به وجود آوردند چون می دانستند توان مقابله با جمهوری اسلامی ایران را ندارند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با بیان اینکه در هر جایی که مردم ایران پشت سر ولایت وبا بصیرت حرکت کردند پیروز شدند عنوان کرد: خواسته دشمن این است که مردم ایران نسبت به آینده بدبین شده وامید نداشته باشند وتوان، عظمت و استعداد خود را نادیده بگیرند. 

وی بیان کرد: 9دی نماد دیگری از حرکت بصیرت آفرین مردم ایران در عرصه دفاع از آرمانهای انقلاب و پشتیبانی از خط سرخ شهیدان، عظمت و نورانیت خط سرخ ولایت است. 

حجت الاسلام والمسلمین درویشی با اشاره به دستاوردهای داخلی حماسه 9دی گفت: مردم ایران در بحران سال 88 وآبان 98 مدیریت ولایت را دیدند، امام وامت مکمل یکدیگرند وقتی اسمی از امت به میان میاید باید امام داشته باشد و امت بدون امام بی معناست، اگر امتی باشد وامام وجود نداشته باشد قدرت آن امت به نتیجه نخواهد رسید واگر امام در جامعه ای باشد ولی امت همراه او نباشد آن امام قدرت و توانایی نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه به سبب کم کاری ها و مشکلات اقتصادی فشارهای زیادی روی دوش مردم قرار دارد اما مردم ایران حاضر نیستند که به بیت المال خسارت بزنند تصریح کرد: کسانی که عناد وکینه ای نسبت به جمهوری اسلامی دارند و آموزشهایی در این زمینه دیده اند در مقابل نظام ایستادند چون دشمنان قصد داشتند که دو قطبی درکشور اتفاق بیفتد تا جلوی پیشرفت ملت ایران را بگیرند. 


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان خاطر نشان کرد: دشمنان نظام جمهوری اسلامی و مردم ایران تحریمی هایی با مقیاس جهانی و ابعاد مختلف علیه ایران لحاظ کردند که سد محکم و اراده پولادین ملت ایران در مقابل این طوفانها قویتر از آن است که به لرزه دربیاید. 


حجت الاسلام والمسلمین درویشی اظهار داشت: هر کدام از طوفانهایی که ظالمان و مستکبران  برای نابودی کشور ما درست کردند کافی بود که بک کشور را از پای دربیاورد ولی درخشش نور ولایت، اراده مستحکم مردم و پیروی آنها از ولایت رمز پشت سرگذاشتن این گردنه های سختی بود که دشمن برای ملت ایران طراحی کرده بود.

وی افزود: افزایش جایگاه مردمی وقدرت و اقتدار نظام یکی از دستاوردهای حماسه 9دی است که باحضور مردم تثبیت شد، نظام ما نظامی متکی به اراده مردم است که در سخت ترین شرایط با تکیه بر اراده مردمی توانسته موفق شود ومردم در خیلی مواقع از مسئولان هم جلوتر بودند که حادثه 9دی این قضیه را برای ما به اثبات رساند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان با اشاره به اینکه دشمن به دنبال این است که اراده ملت ایران را بگیرد و ذهن مردم را با خودش همراه کند که خیلی سختر از جنگ نظامی است وهمه ما در حادثه 9 دی فهمیدیم که جنگ تمام نشده و وامروز هم با شدت ودر  مقیاس بالاتری با دروغ پراکنی وشایعه پراکنی ادامه دارد عنوان کرد: برخی حوادث سبب شد یک عده ای از مدعیان دروغین  طلبان در همراهی انقلاب جا ماندند و حادثه 9دی سبب غربالگری انقلاب شد.

وی بیان کرد: یک عده ای در داخل کشور نفوذی بوده و در خط شهدا نیستند و در حال انجام اقداماتی علیه کشور هستند که مردم باید هوشیار باشند،دشمن ملت ایران را ضعیف می خواهد و ملتی که ضعیف باشد محکوم به فنا است.

حجت الاسلام والمسلمین درویشی گفت: دشمن تلاشهای زیادی انجام داده ولی توان مقابله با قدرت جمهوری اسلامی ایران را ندارد و این قدرت نور ولایت و خون شهدای عزیز است که باید قدر قدرت خود را بدانیم

وی تصریح کرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و باید نماینده ای به مجلس بفرستیم که در تراز انقلاب وقدرت نظام اسلامی باشد و به خون،راه شهدا و به آرمانهای انقلاب دلبسته باشد و همه ما باید در پای صندوق رای آن را نشان دهیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) خاطر نشان کرد: به کسی که شرایط نمایندگی ندارد رای ندهیم، اگر مجلس ما مجلس تراز انقلاب اسلامی باشد خروجی آن دولت انقلابی خواهد بود واگر مجلسی درتراز انقلاب نباشد نباید انتظار دولت انقلابی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه توقع مردم این است که شخصی که به عنوان نماینده انتخاب می شودمثل مردم زندگی کند ودر زمینه مالی شفاف سازی داشته باشد افزود: در نظام جمهوری اسلامی مسئولیت رانت نیست و نمایندگی یک رانت وموقعیت نباید باشدشان مسئولان خدمت گذاری است.

حجت الاسلام والمسلمین درویشی با اشاره به اینکه کسی که اهل تلاش، زحمت، عدالت و شفاف سازی است خروجی انتخاب ما باشد گفت: نمایندگان قول دهند که مثل مردم زندگی کرده و مثل سایر مردم حقوق بگیرند تا درد مردم را درک کنند.


گزارش از: فیروزه حاتمی


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1335

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود