امروز: شنبه، 4 تیر 1401
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » استاندار لرستان تاکید کرد: ضرورت جلوگیری از یکدست شدن اعضای هیئت اجرایی و نظارت انتخابات/ هیچ حرکتی که نشان از طرفداری مسئولین از شخص و یا گروه خاصی باشد قابل قبول نیست

استاندار لرستان تاکید کرد:

استاندار لرستان تاکید کرد: ضرورت جلوگیری از یکدست شدن اعضای هیئت اجرایی و نظارت انتخابات/ هیچ حرکتی که نشان از طرفداری مسئولین از شخص و یا گروه خاصی باشد قابل قبول نیست

کد خبر: 1321
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید موسی خادمی امروز چهارشنبه در نشست هم اندیشی هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان با اشاره به اهمیت موضوع مردم سالاری دینی، اظهار داشت: قدرت مردم و حاکمیت مردم از طریق انتخابات محقق می‌شود و تقویت انتخابات به مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می‌افزاید.

وی، تصریح کرد: یکی از مهمترین نمادهای مردم سالاری، انتخابات مجلس است و اهمیت آن از سایر انتخابات بیشتر است و به همین دلیل نمایندگان مجلس، جایگاه ویژه‌ای دارند.

استاندار لرستان، تقویت مجلس در نظام اسلامی را، تقویت مردم سالاری دانست و گفت: این موضوع در جامعه مردم سالار حائز اهمیت فراوان است و برگزاری انتخابات صحیح و انتخاب افراد قوی، به کارآمدی نظام اسلامی کمک می‌کند و ما امروز نیازمند این کارآمدی هستیم چرا که کارآمدی نظام از کارآمدی مجلس است.

خادمی، در ادامه به شور و نشاط اجتماعی و حضور افراد در بحث انتخابات اشاره کرد و آن را به بهاری در زمستان تشبیه کرد و گفت: حضور ۴۰۷ نفر داوطلب که اکثراً فرهیخته هستند نشان از اهمیت این موضوع دارد.

وی با اشاره به اینکه به برکت نعمت نظام اسلامی امروزه افرادی با تحصیلات بالا در مناطق محروم مدعی کرسی مجلس هستند و همچنین ضمن تقدیر از اعضای هیئت اجرایی و نظارت، گفت: تمام اعضا به عنوان کمک به نظام و احساس مسئولیت اجتماعی این کار را بر عهده گرفته‌اند.

استاندار لرستان با ابراز خرسندی از تشکیل هیئت اجرایی مناسبی که در استان به وجود آمده، گفت: یکی از نمادهای لازم در هیئت اجرایی نماد بی طرفی است که لازم است این چهره در تمام مراحل انتخابات به نمایش گذاشته شود.

خادمی با اشاره به اینکه با وجود افراد فرهیخته و کنترل اجتماعی هیچ دلیلی ندارد که در لرستان نقطه قرمزی وجود داشته باشد، گفت: همه تلاش کنیم این انتخابات را با رعایت بی طرفی و با کمال دقت در لرستان اجرا شود و برگ زرین دیگری به افتخارات این استان و نظام مقدس اسلامی اضافه شود.

وی، در ادامه به لزوم روش‌های اجرای بی طرفی و تدوین راهکارهای آن در فرصت باقیمانده پرداخت و گفت: لازم است در فرصت باقیمانده روش‌های بی‌طرفی را احصاء و ابلاغ کنیم.

استاندار لرستان به نقش آموزش، شناخت و سابقه افراد در هیئت‌های اجرایی و نظارت اشاره کرد و گفت: به منظور دوری از مواضع تهمت، لازم است از یکدست شدن اعضای هیئت اجرایی و نظارت جلوگیری کرد.

خادمی، گفت: ما در مقابل آبروی یک استان مسئول هستیم و نمی‌گذاریم آبروی یک استان فدای سلیقه فرد یا گروهی شود.

وی، تصریح کرد: تمامی سخنان و صحبت‌های گفته شده به دلیل تاکید در اجرای صحیح و بر اساس مر قانون است و در استان مشکل خاصی وجود ندارد.

استاندار لرستان با اشاره به ضرورت ایجاد امیدواری در مردم، گفت: هیچ حرکتی که نشان از طرفداری مسئولین از شخص و یا گروه خاصی باشد قابل قبول نیست/ مهر

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید