امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » مدیرکل استاندارد لرستان تاکید کرد: شهرداری‌ها موظف به استانداردسازی وسایل بازی پارک‌ها هستند

مدیرکل استاندارد لرستان تاکید کرد:

مدیرکل استاندارد لرستان تاکید کرد: شهرداری‌ها موظف به استانداردسازی وسایل بازی پارک‌ها هستند

کد خبر: 1317
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مرضیه قنبریان امروز سه شنبه در نشست با رابطین شهرداری‌ها بر استاندارد سازی وسایل بازی قبل از بهره برداری، و نظارت و پیگیری جدی رابطین، تاکید کرد و گفت: شهرداری‌ها موظف به برقراری ایمنی و استانداردسازی وسایل بازی موجود در پارک‌ها و زمین‌های بازی هستند.

وی افزود: کودکان که سرمایه‌های زندگی هستند، بیشترین استفاده را از وسایل بازی دارند، بنابراین وجود وسایل بازی غیر استاندارد، برای آنها خطرآفرین است.

مدیرکل استاندارد لرستان بیان کرد: علاوه بر وسایل بازی، محوطه پارک‌ها به کف‌سازی و ایمن‌سازی نیاز دارند تا در هنگام حوادث احتمالی، کم‌ترین آسیب به کودکان وارد شود.

قنبریان ادامه داد: طبق مصوبات شورای عالی استاندارد، فعالیت وسایل تفریحی اعم از وسایل شهربازی، زمین بازی، سازه‌های بادی، آبی و … بدون تائیدیه سازمان ملی استاندارد ایران ممنوع است و لازم است قبل از بهره برداری، استانداردسازی وسایل بازی انجام شود و مراحل مختلف ساخت، نصب و بهره برداری از وسایل بازی باید تحت نظارت و با تأیید بازرسان سازمان ملی استاندارد ایران انجام گیرد.

بر اساس این گزارش، در این نشست آخرین وضعیت استاندارد وسایل بازی موجود در سطح استان ارائه شد و در ادامه کارشناس اداره کل استاندارد به آموزش سامانه نظارت بر وسایل تفریحی پرداخت/مهر

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید