معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در جلسه شورای اطلاع رسانی استان تاکید کرد: با رعایت حقوق اشخاص از شکایت رسانه‌ها جلوگیری می‌شود/ از هیچ رسانه‌ای به واسطه انتقاد سازنده و دلسوزانه نباید شکایت‌کرد

تاریخ انتشار : 3 دی 1398, 14:48
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، دکتر محمود ثمینی صبح سه‌شنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی استان که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: تلاش‌های مجموعه شورای اطلاع‌رسانی در هدایت افکار عمومی و رسانه‌ها در مسیر توسعه استان به ثمر نشسته است.

وی در ادامه افزود: مبنا و محور ما در اطلاع رسانی بیان واقعیت و تبیین موضوعات با هدف گذاری مشخص شده در مسیر توسعه استان است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استان با بیان اینکه توسعه باید به معنی واقعی تعریف تبیین و دنبال شود، گفت: با مطرح کردن مسائل حاشیه‌ای استان توسعه پیدا نخواهد کرد، از طرفی توجه و استقبال از انتقادات سازنده ضرورت دارد.

وی ادامه داد: از هیچ رسانه‌ای به واسطه انتقاد سازنده و دلسوزانه نباید شکایت‌کرد.

ثمینی تصریح کرد: با رعایت حقوق و حفظ حرمت اشخاص تمام تلاش ما پیشگیری و جلوگیری از شکایت رسانه‌ها است.

وی ادامه داد: رسانه‌ها با درک و فهم صحیح با مجموعه دولت همراه هستند و دلسوزانه در مسیر توسعه و پیشرفت استان گام برداشته‌اند. دستگاه ها نیز باید در این مسیر نقش آفرین باشند/ روابط عمومی استانداری لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1316

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود