امروز: جمعه، 31 فروردین 1403
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » استاندار لرستان تاکید کرد: نمایندگان فعلی لرستان به مراسمات عمومی دولت دعوت نشوند

استاندار لرستان تاکید کرد:

استاندار لرستان تاکید کرد: نمایندگان فعلی لرستان به مراسمات عمومی دولت دعوت نشوند

کد خبر: 1314
  • 5
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید موسی خادمی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری که در سالن اجتماعات استانداری لرستان برگزار شد با بیان اینکه مهمترین پروژه دو ماه آینده کشور پروژه برگزاری درست انتخابات مجلس شورای اسلامی است اظهار داشت: در انتخابات سه گروه برگزارکننده، گروهی که با هم رقابت می کنند و گروه مردمی که تشخیص می دهند به چه کسانی رای بدهند وجود دارد

وی افزود: ما به عنوان گروه اول برگزار کنندگان مسابقه هستیم و به تعبیر مقام معظم رهبری نقش ما مانند نقش فدراسیون ها در برگزاری مسابقات است به گونه ای که افتخار فدراسیون این است مسابقات خوب، بدون تنش و با قضاوت خوب داوری برگزار شود و ارزیابی فدراسیون به کیفیت برگزاری مسابقات برمی‌گردد وما نیز به عنوان دولت و برگزار کننده انتخابات برنده رقابت مهم نیست و هرکسی را که مردم انتخاب کردند حتما خوب است.

استاندار لرستان عنوان کرد: مجموعه نظام به هیچ عنوان حق مداخله در انتخابات به نفع و یا علیه کسی را ندارد و این تنها شامل مدیران و فرمانداران نیست بلکه هرکسی که ریالی از بیت المال در اختیار دارد نباید این امکانات عمومی را به نفع شخص یا گروهی هزینه کند.

وی بیان کرد: علاوه بر اینکه ما عملا اصل بی طرفی را باید رعایت کنیم از مواضع تهمت نیز دوری و جوری رفتار کنیم که دیگران حتی به اشتباه هم تصور اینکه ما از کسی حمایت می‌کنیم را نداشته باشند که البته این موضوع به رفتار خود ما بستگی دارد.

خادمی تصریح کرد: تمام مدیران اداری موظف هستند براساس یک دستور اداری که دستور مقام معظم رهبری و رئیس جمهمور نیز هست به هیچ عنوان حق استفاده از امکانات دولتی به نفع کسی را ندارند.

وی گفت: همه دستگاههای اداری باید به خوب برگزار شدن انتخابات کمک کنند و کلیه امکانات در اختیار ستاد انتخابات قرار گیرد تا انتخابات سالم و پرشوری برگزار کنیم.

استاندار لرستان اظهارداشت: مجموعه نظام و مدیران باید توجه داشته باشیم در انتخابات به سمت هیچ شخصی گرایش نداشته باشیم از جمله نمایندگان فعلی مجلس این نمایندگان تا روزی که نماینده مجلس هستند برای ما محترم هستند، نقش نظارتی، پیگیری و کمک آنها به استان حتما برقرار است اما مدیران باید توجه کنند در جلسات عمومی،کلنگ زنی ها و افتتاح ها نباید از نمایندگان فعلی که کاندیدا هم هستند دعوت کنند البته جلسات خصوصی به دلیل نقش پیگیری که نمایندگان دارند می توان با آنها داشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: استان لرستان متاسفانه جز استان هایی است که در چند نقطه ذهنیتی وجود دارد که انتخابات در این نقاط سخت است البته بنده چنین تصوری ندارم چون مردم این مناطق بسیار خوب هستند ولی افراد خاصی ممکن است بخواهند انتخابات را دچار مسئله کنند.

خادمی اظهار داشت: ممکن است نان و نفع عده ای در این باشد که بگویند انتخابات مشکل خواهد داشت و مسئله دار است در همین راستا نباید اجازه بدهیم این افراد به اهدافشان برسند/سفیرافلاک

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید