رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور خبر داد: ۳۶۰۰ واحد مسکونی در استان لرستان آماده بهره‌برداری است

تاریخ انتشار : 27 آذر 1398, 12:18
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، علیرضا تابش ظهر امروز در حاشیه افتتاح چندین واحد مسکونی در روستای دمرود افرینه معمولان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بازسازی 18هزار و500 واحد که نیاز به تعمیر داشتند به اتمام رسیده اظهار داشت:13هزار و500 واحد نیاز به احداث داشتند که بازسازی سه هزار و600 واحد آنها به اتمام رسیده ومردم می‌توانند در آنها استقرار پیدا کنند و10 هزار واحد دیگر هم در مراحل مختلف کار بازسازی است.

وی با اشاره به اینکه اسکلت 10 هزار واحد مسکونی اجرا شده وهشت هزار واحد در مرحله اجرای سقف است افزود: سعی می‌کنیم به تدریج بازسازی واحدها را انجام دهیم و افتتاح همه واحدهای مسکونی را به پایان سال موکول نمی‌کنیم.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور عنوان کرد: سعی کردیم ستادهای معین را تشویق کنیم تا از کمک خیرین هم استفاده کنند که ستاد معین اردبیل این کار را خوب انجام داده و در کنار اعتبار دولت از کمک خیرین هم استفاده کرده که از مردم اردبیل تشکر وقدرانی می‌کنم.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضرمردم مشکل خاصی ندارند بیان کرد: واحدهایی که از حریم رودخانه خارج شده اعتراض دارند که آنها را رسیدگی خواهیم کرد و با سعه صدر آن را حل خواهیم کرد، مردم از عملکرد ستاد معین اردبیل رضایت دارند و امیدوارم تا عید نوروز بتوانیم اکثرواحدهای مسکونی را به بهره‌برداری برسانیم و در اختیار مردم قرار دهیم.

تابش تصریح کرد:دولت با وجود گرفتارهای زیاد، حجم بسیار زیادی اعتبار برای مناطق سیل‌زده لرستان و مناطق دیگر اختصاص داده است که پنج هزار میلیارد تومان به صورت تسهیلات بانکی، دو هزار میلیارد تومان کمک  بلاعوض و هزارمیلیارد تومان اواراق است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: بنیاد مسکن 9هزار میلیارد تومان برای مناطق سیل‌زده اختصاص داده که در حال خرج این اعتبار است و بعید می‌دانم دولت بتوانداعتباری برای مناطق سیل‌زده اضافه کند، اگر هم بخواهد اضافه کند روال طولانی را باید طی کند که بهترین کار این است که ما سراغ خیرین رفته و از کمک‌های آنان استفاده کنیم/تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1302

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود