رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان خبر داد: بازسازی 50 درصدی دیواره ساحلی پلدختر/ 2هزار 750 واحد مسکونی سیل‌زده لرستان آماده بهره‌برداری است

تاریخ انتشار : 8 آذر 1398, 16:35
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، رضا خواجه‌ای امروز در خصوص آخرین وضعیت مسکن سیل‌زدگان لرستانی، اظهار داشت: از 18 هزار و 678 واحد نیازمند تعمیر، عملیات اجرایی اغلب این واحدها به پایان رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: عملیات احداث 11 هزار و 800 واحد تخریبی نیز شروع شده که از این تعداد آرماتوربندی 10 هزار و 500 واحد به پایان رسیده است.

رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان با بیان اینکه 2 هزار و 750 واحد آماده بهره‌برداری است، گفت: این تعداد واحد هم‌اکنون در مرحله گچ‌کاری بوده و به زودی تحویل مالکان داده می‌شود.

خواجه‌ای بیان داشت: 48 هزار سیل‌زده برای دریافت تسهیلات تاکنون به بانک معرفی شده، که 45 هزار نفر از آن‌ها موفق به عقد قرارداد شده‌اند.

وی با اشاره به پرداخت 850 میلیارد تومان تسهیلات به سیل‌زدگان لرستانی، افزود: همچنین 231 میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل‌زدگان پرداخت شده است.

رئیس ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان از تمام تلاش‌ها برای اتمام عملیات احداث واحدهای تخریبی ناشی از سیل در این استان تا پایان سال جاری خبر داد.

خواجه‌ای همچنین به پیشرفت 48 تا 50 درصدی دیواره‌های ساحلی پلدختر و روستاهای اطراف آن اشاره و تصریح کرد: عملیات بازسازی این دیواره‌ها همچنان ادامه دارد/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1263

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود