فرمانده انتظامی استان خبر داد: دستگیری 5 نفر از محرکان اصلی اغتشاشات خرم‌آباد

تاریخ انتشار : 6 آذر 1398, 08:48
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار " حاجی محمد مهدیان نسب " در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی ناآرامی‌های اخیر و سوءاستفاده برخی افراد فرصت‌طلب دستگیری عوامل اصلی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران با کار اطلاعاتی و تحقیقات گسترده طی روز گذشته با رصد و اشراف اطلاعاتی 5 نفر از محرکان اصلی تجمعات غیر قانونی و اغتشاشات را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی آنان را در مخفیگاهشان در سطح شهرستان خرم‌آباد دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان این که افراد دستگیرشده در تجمعات اخیر دست به تخریب اموال عمومی، شکستن شیشه‌ها، آتش زدن لاستیک و راه‌بندان کرده بودند بیان داشت: متهمان به جرم خود اعتراف و با تشکیل پرونده به مراجع ذی‌صلاح معرفی شدند.

سردار مهدیان نسب با بیان این که نیروی انتظامی حافظ ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و خادم مردم است و در راستای خدمات‌رسانی از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد، مردم را بازوان قدرتمند دولت در برقراري نظم و امنیت دانست و گفت: مردم كمك بسيار خوبي در حفظ نظم و امنيت جامعه براي پليس هستند.

وی در پایان با اشاره به این که امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است اظهار داشت: نیروی انتظامی مجاهدانه و صادقانه در برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کند/ یافتهلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1251

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود