دادستان مرکز لرستان مطرح کرد؛ تعیین تکلیف خودروهای توقیفی قاچاقچیان مواد مخدر توسط دادگستری

تاریخ انتشار : 5 آذر 1398, 17:17
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سعید رازانی امروز در شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان در سخنانی با اشاره به فعالیت کمیته حقوقی زیر مجموعه این شورا در استان، اظهار داشت: این کمیته در فرآیند مبارزه با مواد مخدر حضوری فعال دارد.

وی با اشاره به فعالیت این کمیته در حوزه مقابله، صدور دستور بازرسی ها، دستگیری ها، بازداشت و محاکمه قاچاقچیان مواد مخدر، عنوان کرد: همچنین در صدور دستور جمع آوری معتادان متجاهر، نگهداری در مرکز ماده ۱۶، ترخیص معتادان از این مرکز، مراقبت بعد از خروج و ... نیز این کمیته همکاری دارد.

دادستان مرکز لرستان بیان داشت: همچنین این کمیته در بحث های پیشگیری نیز فعالیت دارد.

رازانی با تاکید بر اینکه مشکلات و اشکالات قانون مواد مخدر به طور مرتب به تهران منعکس می شود، تصریح کرد: سند برخورد با خرده فروشی، سند مهمی است و اگر یک ماده از این قانون اصلاح شود خیلی از مشکلات در این حوزه حل می شود.

وی یادآور شد: همچنین ماشین های توقیف شده قاچاقچیان در سطح استان به طور مرتب از سوی دستگاه قضایی تعیین تکلیف می شوند.

دادستان مرکز لرستان همچنین با اشاره به ارسال احکام صادره در حوزه مواد مخدر در اسرع وقت از سوی دادگستری خاطر نشان کرد: همه دادستان ها ملزم شده اند که همکاری لازم را در این رابطه داشته باشند و تا در اسرع وقت پرونده ها مورد رسیدگی قرار گیرند.

رازانی همچنین از اطلاع رسانی مجازات های قانونی حوزه مواد مخدر در صدا و سیما و رسانه ها خبر داد/ مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=1248

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود